wtorek, 3 lipca 2018

Pakiet sportowy od Zysk i S-ka.
Unboxing.


Tumany kurzu ciągnące się za pędzącym do mnie kurierem. Dosłownie. Potem dzwonek do drzwi i porzucona u progu paczka. Ciężka. Z wiadomością, że to od wydawnictwa Zysk i S-ka. Uwielbiam takie niespodzianki. Napięcie rośnie, więc pędzę po nożyce, by czym prędzej dowiedzieć się co skrywa wnętrze. Jesteście ciekawi, co znajduje się w środku?


Na samym wierzchu wyborne napoje 4MOVE oraz naturalna woda mineralna niegazowana Ostromecko. Szybko wykorzystam, bo za moment wybieram się na rower. Napoje smaczne, z witaminami i na bazie wody mineralnej. Z wizerunkiem Nawałki, który właśnie dziś ogłosił wiadomość o swojej rezygnacji.


To jednak nie koniec. Na dnie, zapakowane w reklamówkę, czekają na mnie książki "Bój o Euro 2016", "Deyna, czyli obcy" oraz "Od Euro do Mundialu. Prawda o reprezentacji" Romana Kołtonia. Choć Polacy już dawno w domu, mistrzostwa wciąż trwają. Więc pochłonięta sportowym klimatem, chętnie przeczytam.


Za taki praktyczny zestaw bardzo serdecznie dziękuję wydawnictwu Zysk i S-ka.


7 komentarzy:

 1. Ja też dostałam tę paczkę :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praktyczna, no nie? Chętnie pokosztuję tych wszystkich płynów, zwłaszcza tej wody - o której przyznam, dotąd nie słyszałam.

   Usuń
 2. Przyjemnej lektury, chociaż w tym wypadku wolałabym dłuższą przejażdżkę rowerową

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję :) A przejażdżkę też sobie zorganizuję, taką dłuższą :) Od czasu do czasu fajnie tak sobie poprzebywać na świeżym powietrzu i spalić trochę kalorii.

   Usuń
 3. Ale super paczka! W sumie to zazdroszczę, szczególnie jako miłośniczka piłki nożnej :) Wydawnictwo się postarało :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...