piątek, 9 lutego 2018

BOOK TOUR: "Chłopak, który bał się być sam".
Zapraszam do udziału.


Emocjonująca godzina, czwórka bohaterów i śmiertelne starcie z szalonym wrogiem. Jeśli lubicie nieprzewidywalną literaturę młodzieżową zapraszam na BOOK TOUR z książką „Chłopak, który bał się być sam”. Pospieszcie się. Ilość miejsc – ograniczona :)

O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI?
1.     Nasza książka, tutaj egzemplarz „Chłopak, który bał się być sam” rozpocznie podróż i docelowo trafi w progi 12-stu domów tych czytelników, którzy zdecydują się ją przeczytać i zgłoszą swój udział w tej wyjątkowej przygodzie.

2.     Uczestnicy, którzy wezmą udział w BOOK TOURZE będą mieli 2 tygodnie na przeczytanie powieści i przesłanie jej (listem poleconym) na wskazany przeze mnie adres, do kolejnej osoby. Będę wdzięczna za informację kiedy książka do Was dotrze i kiedy ją wyślecie. W ten sposób, w specjalnej zakładce bloga, każdy będzie mógł sprawdzić gdzie w danym momencie znajduje się powieść. 

3.     Książka przeznaczona na BOOK TOUR ma w efekcie stać się jedynym w swoim rodzaju egzemplarzem, stąd poproszę Was, byście na pierwszej jej stronie, we wskazanym miejscu – podpisali się czy wpisali nazwę Waszego bloga. Zaś na samym końcu byłoby fajne, gdybyście krótko wyrazili na temat powieści własne zdanie. Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyjdzie. Mile widziane również uwagi zapisywane na marginesach książki, jeśli coś się Wam spodoba/ nie spodoba, zwróci Waszą uwagę.

4.     Warunkiem wzięcia udziału w BOOK TOURZE będzie umieszczenie króciutkiej opinii o książce na jednej, wybranej przez Was stronie: Lubimy czytać, Empik, Bonito, Tania książka itp. ze wzmianką o tym, że książka pochodzi z BOOK TOURU organizowanego na stronie: http://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/

5.     Do książki dołączę mapkę, na której każdy będzie mógł się oznaczyć oraz zakładkę-upominek dla każdego z uczestników.

BOOK TOUR to nie tylko możliwość przeczytania nowej książki, ale także wspólna zabawa i szansa zaprezentowania swojego zdania czy swojego bloga. Egzemplarz, który po długiej przeprawie do mnie powróci, zostanie obfotografowany, a zdjęcia zaprezentowane na blogu i fanpage’u by każdy mógł zobaczyć, co wspólnie stworzyliśmy.

Chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu proszę o pozostawienie w komentarzu imienia i nazwiska oraz swojego maila. Kiedy zbiorę pełną listę 12-stu osób, zwrócę się do Was mailowo z prośbą o adresy.

Patronacka recenzja książki - KLIK

16 komentarzy:

 1. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogę wzwzią udziału w zabawie. Strasznie żałuję bo jestem ciekawa tej książkik. Życzę wszystkim uczestnikom miłej lektury. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, opis brzmi nieźle. Przyznaję, że pierwszy raz słyszę o tej książce, ale bardzo mnie zaintrygowała. Więc się zgłaszam. ;)
  Sandra Popławska, mejl: cicercumcaulee@gmail.com
  PS Mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko, jeśli udostępnię Twój post z fp na swoim fanpage'u. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne :) Bardzo dziękuję. Im więcej osób się o tym dowie, tym lepiej :)

   Usuń
 3. Bardzo, bardzo chętnie! Zgłaszam się :)
  Aleksandra Korniak kaleksandra@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłoszenie z FB:
  Monika Suwalska
  monikax225@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Monika Hanzel monika.hanzel@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zglaszam sie, daria.krys@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się!

  Mariola Rytter - Kocia Matka :)

  mariola.rytter@onet.pl

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się.
  Karolina Godlewska
  karolka88miss@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się :)
  Paulina Redman-Orczyk
  pola84@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy można jeszcze wysłać zgłoszenie?

  OdpowiedzUsuń
 11. Your blog is very informative and to the factor. Being a travel blogger I find you have got superb writing sense because of which you give an explanation for details about any destination perfectly,
  Your blog is like books of Lonely planet for a diverse destination. Keep it up to your significant writing.
  Package Online Tour

  OdpowiedzUsuń
 12. Your article is very nice and to the point.You have done a great job.
  Arang Kel

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...