wtorek, 17 lutego 2015

Wkrótce na blogu...Chciałam podzielić się z Wami moimi planami na najbliższy czas. Niedługo możecie więc spodziewać się recenzji książek widocznych na zdjęciu. Czy ktoś już coś z tego czytał? ;)

„Zostań ze mną” – J. Lynn (od wydanictwa Amber)
Dwudziestojednoletnia Calla jako nastolatka nie robiła wielu rzeczy oczywistych dla jej rówieśniczek. Nie chodziła na imprezy, nie całowała się z chłopakiem. Przeżyła za to coś, czego nie powinno przeżyć żadne dziecko. Wciąż nosi blizny na ciele i na duszy. Wciąż nie może zapomnieć, co zrobiła jej matka. I wciąż ukrywa swoją tajemnicę – nawet przed nowymi przyjaciółmi z college’u.
Nagle koszmar zaczyna się od nowa. Calla musi wrócić do rodzinnego miasta i odzyskać to, co odebrała jej matka. Czy pomoże jej tajemniczy przystojniak Jax? I czy Calla da mu szansę, by pomógł jej pokonać przeszłość?

„Wyspa łza” – Joanna Bator (od wydawnictwa Znak)
Znikła bez śladu. Opowieść o mrocznej bliźniaczce.
Co robi Joanna Bator, którą prześladują słowa „znikła bez śladu”?
Szuka po omacku. Czeka na znak. Na Sandrę Valentinę, która w 1989 roku znikła bez śladu i do dziś nie odnaleziono jej ciała.
Pisarka i fotograf ruszają śladem zaginionej Sandry. Tam, gdzie kończy się jej trop, zaczyna się mroczna opowieść o miłości, samotności i pisaniu. O podróży na Sri Lankę, wyspie w kształcie łzy, bramie do świata Joanny Bator i jej bliźniaczki...
Zdjęcia Adama Golca ilustrują tę mroczną podróż na wyspę, gdzie ludzie i miejsca istnieją jednocześnie w rzeczywistości i w świecie czarnej magii.

„Zagraj ze mną” – Kristen Proby (od wydawnictwa Amber)
Uwielbiany przez tłumy Will Montgomery nie przywykł, by ktoś, zwłaszcza kobieta, mówił mu nie. A Megan, piękna przyjaciółka jego siostry, wydaje się nieczuła na jego męski czar. Wystawia ciekawość Willa i jego ego na próbę.
Na Megan McBride sławny futbolista nie robi wrażenia. Od dawna unika mężczyzn – zakochać się znaczy dla niej cierpieć. Ale nie może udawać, że nie myśli o Willu i jego seksownym, wytatuowanym ciele. Lecz czy jej bolesna przeszłość nie sprawi, że Megan straci pierwszego mężczyznę, którego pokochała naprawdę?

 Powyższe streszczenia zaczerpnęłam ze strony Lubimy czytać.

4 komentarze:

 1. Nie czytałam żadnej z książek, ale nie mogę się doczekać recenzji:)

  OdpowiedzUsuń
 2. co ja moge dóżo napisać post jak zawsze znakomity

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam żadnej, ale ''Zostań ze mną'' zapowiada się fajnie, może i pospolicie, ale ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...