czwartek, 11 lipca 2019

"Wymarzony mężczyzna" - Kristen Ashley.
Kochanek, szef i była żona. Czyli od przygody się zaczęło.


Każda z nas ma jakiś swój ideał mężczyzny czy to pod postacią wyobrażenia czy konkretnej osoby. Pragnienia dotyczące miłości bywają rozmaite, a udowadnia to Kristen Ashley w serii Mężczyzna marzeń pozwalając kolejno swoim bohaterkom następnych części zatonąć w ramionach gorących facetów. Nadszedł czas na czwarty już tom o jakże wymownym tytule „Wymarzony mężczyzna”. Na tę recenzję zapraszam na pewno fanki literackich bad boyów, książek skropionych sporą dawką seksu i ciętym dialogiem. Kim są zatem bohaterowie? Czas ich poznać.

ZARYS FABUŁY
Jedna namiętna przygoda, podczas której Tyra Masters doświadcza najlepszego seksu w swoim życiu sprawia, że nie jest w stanie wyrzucić Kane „Tacka” Allena z głowy. Wytatuowany, z ciemnymi, przydługawymi włosami i bródką typową dla motocyklistów sprawił, że odżyła. A tego właśnie było jej trzeba, biorąc pod uwagę przeszłość. Ani on, ani ona nie przewidzieli tego, że Tack będzie jej szefem, którego żelazną zasadą jest niepodejmowanie prywatnych kontaktów z podwładnymi, a na pewno nie takich. Mężczyzna szybko podejmuje jedyną słuszną według niego decyzję i zwyczajnie ją zwalnia. Jednak Tyra nie zamierza tak łatwo odpuścić, w wyniku czego zostaje. Pod jednym warunkiem. Namiętna przygoda nieodległej przeszłości była jedyną, która im się przydarzyła. Więcej żadnego seksu. Tylko czy tak łatwo sprostać wyzwaniu?

OSTRY DUET
Już z góry zaznaczam, że to na pewno nie jest historia dla wielbicielek romantycznych klimatów i rycerzy na białym koniu. Tack zamiast konia ma motocykl, zamiast zamku warsztat, natomiast piękne poematy kierowane w stronę swojej wybranki zastępuje wiązanką niewybrednych słów. Tak, Tack bywa aroganckim i uwielbiającym dominację samcem alfa. Kochającym seks, kontrolę, mało subtelnym jeśli chodzi o określenia, choć na dłuższą metę gotowym odkryć swoją drugą twarz. No coś ta Tyra musiała w nim zobaczyć, czego ja nie dostrzegłam na początku. W zasadzie to jej wymarzony mężczyzna, nie mój, a jak wspominałam we wstępie, pragnienia dotyczące miłości bywają różnorodne. Główna bohaterka z kolei potrafi zawalczyć, pokazać pazurki, jednak w dużej mierze po prostu ulega przytłoczona osobowością swojego wybranka. Postaci na pewno są wyraziste, a już na pewno jeśli chodzi o tą męską część, choć jak już wspomniałam, jak dla mnie mogłoby być chociaż deczko delikatniej.

MOTOCYKLIŚCI, MAFIA I MIŁOŚĆ
Szef i podwładna. Ojciec i ex mąż oraz kobieta potrzebująca zmian, by do końca odzyskać psychiczną równowagę. Pomiędzy nimi postaci drugoplanowe, dzieci czy chociażby Naomi, była żona Tacka, która doprawdy potrafi zaleźć za skórę. Podła kobieta! W większości powieści musi się przecież znaleźć jakaś czarna owca. Akcja powieści toczy się zatem wokół miłości, która niewątpliwie daje o sobie znać, bazując zarówno na fizyczności jak i sferze mentalnej. Główna bohaterka od samego początku wspomina o tym, że Tack dał jej nie tylko boski seks, ale także uśmiech, którego tak było jej potrzeba. Pomiędzy tym wszystkim rosyjska mafia, motyw porwania, świat motocyklistów, z którym nie tak łatwo będzie się oswoić. Dlaczego Tyra będzie chciała odejść? To powinniście odkryć sobie sami.


PODSUMOWANIE
Książka napisana jest lekkim, prostym językiem, ze zrównoważoną dawką opisów i dialogów, przy czym uczulam – są wulgaryzmy i mocne określenia. Także warto mieć na uwadze swoje preferencje. Nie jest to historia delikatna, nie taka, która czaruje romantycznym klimatem. Raczej powieść dla fanek mocnych akcentów, szukających twardych facetów, motocyklistów i szefów z prawdziwego zdarzenia. Takich bez ogłady, bez litości, za to z zasadami. Akcja nie nudzi, jest kilka podjętych wątków i tylko miałam problem z polubieniem głównego bohatera. Może gdyby nie to, ocena byłaby wyższa. Tymczasem daję od siebie sześć w dziesięciostopniowej skali.

wydawnictwo: Akurat
seria: Mężczyzna marzeń (tom 4)
kategoria: romans
ilość stron: 573
data wydania: czerwiec 2019

Seria Mężczyzna marzeń: Tajemniczy mężczyzna // Niepokorny mężczyzna // Idealny mężczyzna // Wymarzony mężczyzna

Za książkę bardzo serdecznie dziękuję wydawnictwu Akurat.


10 komentarzy:

 1. Mam tę książkę w planach na wakacje. Ciekawa jestem czy mi się spodoba.
  Pozdrawiam 😀
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dr Агбазара-wielki człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać moją ukochaną Jenny Williams, która zerwała ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, a dziś wraca do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( +234 810 410 2662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

   Usuń
 2. Bardzo lubię prozę tej autorki. Książka już czeka na mojej półce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo, coś innego niż zazwyczaj czytam. Czuję się zaciekawiona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem do końca przekonana, czy jest to książka dla mnie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Romans przyciąga mnie ale jeszcze nie wiem ale może przeczytam troszkę.

  ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka mnie zaciekawiła :D Chętnie przeczytam :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami lubię sięgnąć po takie "niedelikatne" historie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( +2348104102662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, mam na imię Sally.  Mój narzeczony zerwał ze mną w zeszłym miesiącu. Było mi tak smutno, że całkowicie się zmieniłam, nie jadłam i z nikim nie rozmawiałam, dużo płakałam, byłam tak przygnębiona i zestresowana, że bałam się, że wyląduję w szpitalu z powodu całego stresu i depresji, aż pewnego dnia zaczęłam szukać w Internecie wskazówek, jak odzyskać ukochanego, ponieważ kocham go i bardzo mi na nim zależy, a ja po prostu chcę, żebyśmy byli razem jesteśmy parą i chcę, żebyśmy trwali wiecznie. Potem znalazłem potężnego rzucającego zaklęcia, zwanego LORD DAWN, jak  rozwiązał tak wiele problemów w relacjach i wyleczył tyle chorób. Następnie skontaktowałem się z nim na Whatsapp, LORD DAWN powiedział mi, że mój narzeczony wróci do mnie 24 godziny po tym, jak rzucił na niego urok, nigdy w to nie uwierzyłam, dopóki mój narzeczony nie zadzwonił do mnie i nie powiedział, że chce, żebyśmy wrócili i żyli razem szczęśliwie na zawsze, a teraz jesteśmy razem w pokoju i szczęściu, Am jestem teraz bardzo szczęśliwy, że LORD DAWN pomógł mi odzyskać moje finanse. Dziękuję bardzo LORD DAWN może również Ci pomóc, jeśli masz jakiekolwiek problemy w związku lub problemy chorobowe, skontaktuj się z nim na Whatsapp: +2349046229159
  E-mail:  dawnacuna314@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...