środa, 1 lipca 2020

"Xavier Cold" - Michelle A. Valentine.
Konsekwencje braku kontroli i sekrety przeszłości.


Pochodzą ze skrajnie różnych środowisk. Ona została wychowana w rygorystycznej, religijnej rodzinie pod okiem apodyktycznego ojca. On, jako gwiazda wrestlingu, budzi respekt wśród mężczyzn i pożądanie w przypadku kobiet. Co ich łączy? Niespodziewanie uczucie, bo przecież miłość już nieraz miała okazję udowodnić, że nie ma dla niej przeszkód niemożliwych do pokonania. Nadchodzi „Xavier Cold” z imienia i nazwiska, ale także tytułu. Kontynuacja chwytliwego, sportowego romansu, w którym nie brak ani namiętności, ani uroków sławy, utraty samokontroli czy niebezpieczeństw. Ciekawi tego, jak autorka spisała się w kolejnej części?

ZARYS FABUŁY
Trafił do więzienia, ale nie więzienna krata okaże się dla niego najgorszą z możliwych kar. Utrata panowania nad własnym gniewem okaże się mieć znacznie dalej idące konsekwencje, a kaucja, którą wpłaca jego szef tylko tymczasowym złagodzeniem skutków. Xavier Cold vel Phenomenal X kolejny raz staje oko w oko z wrogiem, tym razem nie na ringu, ale w prawdziwym życiu. Kiedy on zostaje zawieszony, jego ukochana Anna będzie musiała ruszyć w trasę, na potrzeby marketingu udając kogoś, kim na pewno nie jest. Czy ich uczucie przetrwa tą wielką próbę? Czy Xavier poradzi sobie z samotnością? Co, kiedy w grę wejdą wychodzące na wierzch, brutalne tajemnice jego rodziny?


POPULARNY ZAPAŚNIK I JEGO MIŁOŚĆ
Temperamentny Xavier Cold napytał sobie biedy. Bywają tacy zawodnicy walczący na ringu, którym ciężko ograniczyć pracę wyłącznie do trwającego kilkanaście minut, krwawego show. Są tacy, którzy przenoszą ją w swoją codzienność i taki właśnie jest Xavier. Czy popełnione błędy czegoś go jednak nauczą? Czeka go nie tylko upokorzenie ze strony wroga, ale także rozstanie z ukochaną. Mam wrażenie, że pomiędzy drobnymi wyskokami bohater w tej części nieco łagodnieje. Nie mogę jednak zdradzać nic więcej, żeby nie odebrać Wam przyjemności z czytania. A Anna? Pozostaje sobą, choć na pewno staje się silniejsza, niż była. Dźwiga na swoich barkach problemy powstałe w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania jej ukochanego oraz szefa, który wymyślił dla nich najgorszą z możliwych kar. Namiętny duet, choć niebazujący wyłącznie na fizycznym pożądaniu. Pomiędzy tą dwójką zdecydowanie dzieje się coś więcej.


PRZESZŁOŚĆ, MIŁOŚĆ I KARA
Jak na romans przystało, autorka zapodaje czytelnikowi sceny zbliżeń, ale są one na pewno ograniczone na rzecz pozostałych wątków. W kontynuacji sporo się dzieje, dlatego ciężko byłoby powiedzieć, że to monotematyczna lektura. Po pierwsze konsekwencje zachowania Xaviera. Trasa, w którą wyrusza Anna zmuszona współpracować z człowiekiem znienawidzonym przez jej ukochanego, w dodatku na bardzo niekorzystnych warunkach współpracy. Jest i kwestia przeszłości Xaviera, który wychowywał się w szemranej okolicy, gdzie posiadanie rodzica ćpuna nie było niczym nadzwyczajnym. Wyjazd na stare śmieci, powracająca przeszłość, wychodzące na wierzch, szokujące tajemnice dotyczące ojca bohatera. Jest co odkrywać. W tle kulisy sławy, działanie pod dyktando scenariusza, konieczność zyskania sympatii mediów, które cały czas pragną sensacji.


PODSUMOWANIE
Kontynuacja na miarę poprzedniej części. Dobre tempo akcji, nienaciągane problemy, kilka wątków i smaczna namiętność, której jest akurat w sam raz. Choć samego finału można się domyślić, po drodze pojawiają się zaskakujące elementy fabuły. Romans, przy którym nie można się nudzić i warto uważnie śledzić tekst, bo cały co chwila dzieje się coś ciekawego. Lekki, nieobciążający emocjonalnie, z mrocznymi tajemnicami przeszłości w tle. Polecam.

wydawnictwo: NieZwykłe
seria: Hard Knocks (tom 2)
kategoria: romans
ilość stron: 273
data wydania: 24 czerwca 2020

Recenzja: Phenomenal X

Za książkę bardzo serdecznie dziękuję wydawnictwu NieZwykłemu.

9 komentarzy:

 1. Mi również podobała się lektura :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam jeszcze pierwszej części. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Tym razem ta książka mnie nie zaciekawiła, ale może pierwsza część jakoś by mnie zainteresowała :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że kontynuacja jest godna poprzedniczki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że ten romans mógłby mnie wciągnąć. Fajnie, że sporo się w nim dzieje, z chęcią przeczytam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym razem pasuję. Raczej rzadko sięgam po romanse wśród sportsmenów. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie poznam pierwszą część. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Projekt okładki książki obiecuje, że ta książka jest interesująca do przeczytania.
  Dziękuję za twoją rekomendację.

  Pozdrowienia z Indonezji.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam wszystkich, nazywam się Felicia Aisha Sadat i jestem tutaj, aby świadczyć o dobrych dziełach BABA NOSA UGO ze świątyni w Karnataka, ponieważ moje szczęście zostało przywrócone, jestem małżeństwem od około 11 lat, do tego stopnia, że ​​mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie, a potem zostawił mnie i nasze 2 dzieci innej kobiecie na ponad 6 miesięcy, nigdy nie wiedziałem, że miał romans z inną kobietą, ta kobieta chce czerpać moje szczęście i wszystko, nad czym pracowałem, czułem się jak kończąc to wszystko. Szukając rozwiązania, natknąłem się na kilka zeznań na temat Spellcaster w Internecie.
  Niektórzy ludzie zeznawali, że przywiózł ich kochanka Ex, inni zeznawali, że rozwiązuje on wszelkiego rodzaju problemy duchowe, ziołolecznictwo na choroby takie jak Fybroid, Astma, choroby przenoszone drogą płciową, choroby nerek, cukrzyca, zaburzenia erekcji, wygrana na loterii. Nigdy nie wierzyłem w czarnoksiężnika, ale nie miałem opcji, ponieważ szukałem wszędzie rozwiązania, więc dostałem e-mail BABA NOSA UGO z Testimonies online i postanowiłem spróbować.
  Skontaktowałem się z nim przez e-mail i wyjaśniłem mu mój problem, powiedział mi, co muszę zrobić, i zrobiłem tak, jak mi polecił, przygotowałem coś do użycia, sam zrobił większość rzeczy, właściwie wątpiłem, kiedy powiedział mnie, że powinienem spodziewać się dobrych wiadomości, minęło mniej niż 7 dni, kiedy mój mąż zadzwonił do mnie po tak długim czasie. Wrócił przepraszając i prosząc o wybaczenie, wszystko było jak sen, wybaczyłem mu i teraz jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi niż kiedykolwiek wcześniej.
  Chciałbym podziękować BABA NOSA UGO za jego życzliwą pomoc, nigdy nie spodziewałem się tak wspaniałej pracy duchowej i nie przestanę dzielić się jego świadectwem. Jeśli masz jakieś problemy duchowe i szukasz prawdziwego i prawdziwego Zaklinacza Zaklęć, skontaktuj się z BABA NOSA UGO, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com / nosaugotemple@net-c.com

  WhatsApp: +33753216802

  https://karnatakatemple.wixsite.com/karnataka

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...