czwartek, 28 czerwca 2018

BOOK TOUR z książką: "Płynąc ku przeznaczeniu".
Zapisy.


Miłość, gorąca Hiszpania i wakacje, które wpłyną na całe życie bohaterów. Dawid i Dominika, dotąd sobie obcy, trafiają za granicę, by zmierzyć się z przeznaczeniem. Nie czytaliście jeszcze mojej debiutanckiej powieści „Płynąc ku przeznaczeniu”? Teraz macie szansę. Zapraszam na zapisy do BOOK TOURU. Ilość miejsc ograniczona.

1.     Nasza książka, tutaj egzemplarz „Płynąc ku przeznaczeniu”, docelowo trafi w progi dziesięciu domów tych czytelników, którzy zdecydują się ją przeczytać i zgłoszą swój udział w tej wyjątkowej przygodzie.

2.     Uczestnicy, którzy wezmą udział w BOOK TOURZE będą mieli 2 tygodnie na przeczytanie powieści i przesłanie jej (listem poleconym) na wskazany przeze mnie adres, do kolejnej osoby. Będę wdzięczna za informację kiedy książka do Was dotrze i kiedy ją wyślecie. W ten sposób, w specjalnej zakładce bloga, każdy będzie mógł sprawdzić gdzie w danym momencie znajduje się powieść. 

3.     Książka przeznaczona na BOOK TOUR ma w efekcie stać się jedynym w swoim rodzaju egzemplarzem, stąd poproszę Was, byście na ostatniej pustej stronie pozostawili po sobie ślad. Krótki pamiątkowy wpis uwzględniający to, co sądzicie o książce (jakie wywołała u Was emocje) oraz Wasz podpis (imię i nazwisko czy nazwa bloga). Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie. Mile widziane również uwagi zapisywane na marginesach powieści, jeśli coś się Wam spodoba/ nie spodoba, zwróci Waszą uwagę.

4.     Warunkiem wzięcia udziału w BOOK TOURZE będzie umieszczenie opinii o książce na stronie: Lubimy czytać oraz dodatkowo na stronie jednej, wybranej przez Was księgarni: Empik, Bonito, Tania książka, Dadada itp.

5.     Do książki dołączę mapkę, na której każdy będzie mógł się oznaczyć.

6.  Jedna z tych osób, które wezmą udział w BOOK TOURZE, dostanie egzemplarz „Płynąc ku przeznaczeniu” na własność. Osoba zostanie wybrana poprzez losowanie po zakończeniu BOOK TOURU.

7. Biorąc udział wyrażacie zgodę na publikację Waszego imienia i nazwiska na blogu oraz przekazanie przeze mnie Waszych danych następnej zapisanej osobie (by mogła wysłać do Was paczkę z książką).


BOOK TOUR to nie tylko możliwość przeczytania nowej książki, ale także wspólna zabawa i szansa zaprezentowania swojego zdania czy swojego bloga. Egzemplarz, który po długiej przeprawie do mnie powróci, zostanie sfotografowany, a zdjęcia zaprezentowane na blogu i fanpage’u by każdy mógł zobaczyć, co wspólnie stworzyliśmy.

Chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu proszę o pozostawienie w komentarzu imienia i nazwiska oraz swojego maila. Kiedy zbiorę pełną listę dziesięciu osób, zwrócę się do Was mailowo z prośbą o adresy. Zgłoszenia zbieram do 10-tego lipca 2018.

8 komentarzy:

 1. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału. Książka jest naprawdę tego warta. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się Marta Kulmaczewska mój e-mail m.jak_marta.com.pl@autograf.pl.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się. Maria Kasperczak. kasperczak.m@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam i polecam zgłaszać się do akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja chcę! :) Zgłaszam się :)
  monia.przybylo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Monika Suwalska (zgłoszenie na FB).

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się i blog W szponach literek. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się Andżelika Jaczyńska jaczynskaandzelika@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...