czwartek, 4 stycznia 2018

KONKURS z książką "Fake it".
Kim jest według Ciebie "bratnia dusza"?


Już 17 stycznia premiera emocjonującej powieści młodej, polskiej autorki Sandry Nowaczyk. Chcecie zawalczyć o egzemplarz dla siebie? Do dzieła.

REGULAMIN 

1. Konkurs trwa w dniach 4.01 - 16.01. 2018.

2. Nagrodą konkursową jest 1 egzemplarz powieści "Fake it" ufundowany przez wydawnictwo Feeria Young .

3. By wygrać należy:
a.) Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: Kim według Ciebie jest "bratnia dusza".
b.) Udostępnić banner konkursowy (na blogu, FB - obojętnie).

4. Jako jednoosobowe jury wybiorę odpowiedź, która najbardziej przypadnie mi do gustu. 
Wyniki ogłoszę na blogu 17 stycznia, czyli w dniu premiery powieści "Fake it".

O książkę możecie powalczyć również na fanpage'u - KLIK 

Powodzenia.

7 komentarzy:

 1. Bratnia dusza to osoba, która zrozumie nas bez zbędnych słów. Kiedy trzeba śmieje się z nami, kiedy trzeba z nami płacze. Ma poczucie humoru, które potrafi nas zawsze rozbawić. Może pomóc w naszych życiowych rozterkach, doradzić kiedy tego potrzebujemy. Ale kiedy trzeba będzie też nas umiała ochrzanić, powiedzieć że to co chcemy zrobić jest największą głupotą o jakiej słyszała.


  https://plus.google.com/u/0/109277626498952917545

  OdpowiedzUsuń
 2. Bratnia dusza to osoba o której właśnie pomyślałaś. Która pierwsza przyszła ci na myśl. Osoba przy której czujesz się bezpiecznie, ciepło i prosta. Która cię nie ogranicza, nie ocenia, nie wymaga i nie zabiera. Która jak trzeba pomilczy, a jak nie to cię rozśmieszy. Wysłucha bez zastanowienia, pomoże nie oczekując niczego w zamian, kocha bezgranicznie. Bratnia dusza jest, kiedy nawet nie poprosisz. Wie kiedy jej potrzebujesz i zaufa kiedy trzeba.

  Baner: https://goschebooks.blogspot.com/p/konkursy.html

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. BRATNIA DUSZA - to ktoś kto nas rozumie, nawet bez słów, ma podobne zainteresowania, kieruje się w życiu podobnymi zasadami, możemy na niego liczyć. Łączy nas magiczna nić: porozumienia, pomocy… – wszystko działa w dwie strony. Traktujemy siebie nawzajem podmiotowo.
  BRATNIA DUSZA to ktoś, kto zawsze jest obecny, bez względu na okoliczności, obowiązki czy humor. Ktoś kto rozpala w nas płomień nadziei, pobudza umysł, rozgrzewa serce, zachęca do tego by się uśmiechać, ma dla nas czas. Przy nim nie musimy niczego udawać, zakładać maski, być kimś innym – jesteśmy sobą, a on akceptuje nas takimi jakimi jesteśmy, z wadami i zaletami. Czasem da nam pstryczka w nos, a innym razem zdejmie nas na ziemie. Ale to z nim najlepiej będzie zarówno bujać w obłokach jak i porozmawiać na trudne tematy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...