piątek, 23 października 2015

Puzzle i edukacyjne gry memory Beaty Pawlikowskiej

Pamiętacie, jak ostatnio prezentowałam Wam kalendarz Beaty Pawlikowskiej na 2106 rok? Wczoraj właśnie dotarł do mojego domu, więc jego recenzja i fotki, dzięki którym przyjrzycie się mu nieco wnikliwiej - już niedługo. Tymczasem dzisiaj chciałam Wam zaprezentować coś zupełnie innego, a jednak mającego wspólny punkt odniesienia - autora. Otóż Beata Pawlikowska zadbała nie tylko o to, byśmy mieli zorganizowany rok, ale i pomysły na rodzinne zabawy pełne rozrywki, edukacji i uśmiechu. Tym sposobem na półki trafiły już puzzle, a całkiem niedługo dołączy do nich edukacyjna gra memory. Zainteresowani?


21 października, na rynku ukazały się puzzle podróżnicze. Pozwolą one poprzez zabawę uczyć się o najbardziej egzotycznych miejscach na Ziemi oraz rozwijać wyobraźnię przestrzenną, sprawność manualną i cierpliwość. 

 Dostępne jest pięć wzorów:
Brazylia – Popołudnie w dżungli amazońskiej;
Indie – Na ulicach starej części Varanasi;
Japonia – Śnieżne małpy w Jigokudani;
Kambodża – Opiekun słoni w Angkor Vat;
Peru – Andyjskie lamy w wełnianych czapeczkach.

 
Gra edukacyjna memory Beaty Pawlikowskiej nie tylko ćwiczy pamięć i koncentrację, ale rozwija też umiejętności językowe i wiedzę o świecie. Gra ukaże się na rynku 18 listopada w czterech kategoriach:

Cuda Świata,
Smaki Świata,
Owoce Świata,
Język Angielski.

Autorką wszystkich zdjęć zamieszczonych w kolekcji jest Beata Pawlikowska. Na dzieci i rodziców czekają dodatkowe wirtualne galerie dodatkowych fotografii jej autorstwa, które są dostępne dzięki aplikacji Tap2C.

6 komentarzy:

 1. Oho, fajna sprawa, nie wiedziałam, że takie coś istnieje! :o Choć skoro pojawiło się to dwa dni temu, to chyba nie muszę się temu dziwić.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I w ten sposób dziecko może zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nowe miejsca...

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie zajęcie na pewno jest dla dziecka o wiele lepsze niż głupkowate gry komputerowe...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy artykuł. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety tych puzzli jeszcze nigdy nie miałem okazji układać. Na ten moment jestem bardzo zadowolony z posiadania puzzli https://modino.pl/puzzle-1000-elementow gdzie wiem, że ich ułożenie zajmie mi trochę czasu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...