środa, 7 listopada 2018

Biblijne wersety dla mam - w pudełku.
50 kart z cytatami.


Macierzyństwo jest szczęściem, choć równocześnie staje się wyzwaniem, w trakcie którego nie wszystko okazuje się być takie łatwe, jak w filmie czy na pięknym obrazku. Przesiąknięte radością, ale także i łzami, pełne dylematów i sytuacji, o których nie piszą żadne mądre podręczniki i których rozwiązania nie nauczy człowieka szkoła. Rola matki w życiu dziecka okazuje się niezbędna. To właśnie słowo „mama” często jest tym pierwszym wypowiadanym przez maleństwo rozpoczynające swoją wielką przygodę zwaną życiem. To właśnie mamom dedykowane są oferowane przez wydawnictwo Szaron wersety, które chciałam Wam dzisiaj przedstawić.

Niewielkie pudełko przypominające paczkę kart do gry. A wewnątrz tyle mądrości. Pięćdziesiąt obustronnie zadrukowanych kartoników stanowiących myśli przewodnie na dany dzień czy daną chwilę, lub po prostu idealnie nadających się do wyrażenia wdzięczności swojej rodzicielce. Zdania dające motywacyjnego kopa, rozczulające, budzące emocje i przypominające o tym, co najważniejsze. O istocie roli matki, która ma do wypełnienia swoje własne, ważne zadanie.Z jednej strony wersety z Biblii. Na każdej karcie inny cytat, fragment wyjęty z kolejnych jej ksiąg czy Ewangelii. Z drugiej niepowiązane z religią, ale zdecydowanie odnoszące się do głównego motywu kart zdania, czasami oznaczone nazwiskiem słynnych osobistości, które je wypowiedziały. Jest więc i możliwość zyskania motywacji przez matki szukających wskazówek, inspiracji czy duchowego wsparcia i szansa na pozyskanie ładnie brzmiących, odpowiednich myśli mogących trafić na kartki czy bileciki towarzyszące kwiatom podarowanym mamie w ramach wdzięczności. Jedna karta, dwie korzyści – a więc coś i dla mamy i dla dziecka.


Różne czcionki, kolorowe zdobienia, motywy powiązane z naturą, a więc przyciągające oko. Karty są sztywne, podobnie jak solidne pudełko zabezpieczające je przed zniszczeniem czy zgubieniem. Oryginalny pomysł na podarunek, ale i do samodzielnego zakupu, przede wszystkim dla osób wierzących lub po prostu niemających nic przeciwko czerpaniu inspiracji z Biblii.


W serii pojawiły się także:
Wersety dla mężczyzn
Wersety dla kobiet
Wersety które każdy znać powinien
Słowa Życia
Błogosławieństwa

Za karty bardzo serdecznie dziękuję księgarni chrześcijańskiej e-religijne.pl.

*** Karty dostępne TUTAJ ***

9 komentarzy:

 1. Kupię dla siostry, która jest młodą mamą. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy pomysł na prezent!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe na prezent :) Jakbym była mamą to też bym taki chciała!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł na prezent z okazji chrztu. Myślę, że świetnie się sprawdzi również piękna ikona.
  https://www.artdeco.sklep.pl/k196,ikony.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie karty pozwolą na pobudzenie swojego umysłu do działania i przemyślenia różnych spraw https://www.metalowafigurka.pl/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...