czwartek, 21 września 2017

"Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską". Bądź smart, fit i sexy.


„Plan to podstawa. Bez niego zmniejszasz swoją szansę na sukces.”

Nie, znowu zapomniałam o tym spotkaniu! Nie mogę sobie przypomnieć, kiedy były jego urodziny…. Potrzebuję planu, by poradzić sobie z wszystkimi dzisiejszymi obowiązkami. Czy to sytuacje wyjęte z Twojej codzienności? By ułatwić sobie funkcjonowanie, potrzebujesz dobrego plannera. A nie ma lepszego czasu na rozpoczęcie nowego, uporządkowanego trybu życia, aniżeli Nowy Rok. Dziś chciałam Wam zatem przedstawić kalendarz na 365 dni z Ewą Chodakowską. Wiecie co to oznacza? Że będziecie mieli okazję nabrać motywacji by być jeszcze bardziej smart, fit i sexy.

NIE TYLKO PLANNER
To nie tylko praktyczny planner, w którym można notować wszystkie, niezbędne informacje. To także zbiór złotych myśli, które inspirują i podpowiadają jak ułatwić sobie kolejne dni, by stały się lepsze. A każda z nich okazuje się być radą Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce, która zdążyła już zachęcić do aktywności wielu zadowolonych z efektów ludzi. Może właśnie rok 2018 okaże się dobrą szansą na pozytywne zmiany także dla Was.


SAŁATKI, TRASY … CZYLI SŁOWO NA TEMAT DODATKÓW
Oprócz szczerych rad, w kalendarzu pojawiają się także przepisy na przepyszne, zdrowe sałatki miesiąca z wyszczególnioną listą składników, sposobem przygotowania oraz podaną liczbą kalorii. Ale to nie wszystko. Są także zaskakujące informacje dotyczące różnorodnych produktów czy ćwiczeń, które pomagają na niektóre nawyki żywieniowe spojrzeć z zupełnie innej strony. Dla wielu aktywnych osób prawdziwym hitem może okazać się dwanaście unikalnych tras biegowych i nordic walking, wraz z rozpisanym przebiegiem szlaku, wspomnianymi atrakcjami, przybliżonym czasem pokonania dystansu oraz poziomem trudności.


OD STRONY TECHNICZNEJ
Od strony czysto technicznej, kalendarz posiada niewielki format z łatwością mieszczący się w wielu torebkach. Zabezpieczony solidną, twardą oprawą, zapobiega uszkodzeniu wnętrza, więc w prawie każdym miejscu można go mieć pod ręką. Wszystkie dni od poniedziałku do piątku posiadają własną stronę, za wyjątkiem sobót i niedziel, którym została poświęcona połowa tego miejsca, jak z resztą w większości tego typu plannerach. Odnajdziecie tutaj informacje na temat imienin, tradycyjnych świąt oraz takich okazji do czczenia jak chociażby Światowy Dzień Soku czy Dzień Stylisty Paznokci. Mieliście pojęcie o tym, że takie istnieją?


PODSUMOWANIE
Dla tych, którzy chcieliby w końcu wszystko sobie zaplanować. Dla szukających inspiracji, by zacząć aktywnie żyć oraz dla tych, którzy pozytywne zmiany już wdrożyli w swoją codzienność. Bez wątpienia dla fanów Ewy Chodakowskiej, która wyraźnie zaznacza w kalendarzu swoją obecność. Jeżeli mieścicie się w obrębie wspomnianych grup, być może Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską to dobry pomysł dla Was.

wydawnictwo: Edipresse Książki
format: 165 mm x 235 mm
oprawa: twarda + pianka
liczba stron: 320
data wydania: 30 sierpnia 2017
Za planner bardzo serdecznie dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki. 
 

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Rozumiem :) Niedługo zaprezentuję na blogu drugi - zupełnie inny.

   Usuń
 2. Zdjęcie przepisu który pokazałaś mnie przekonało, lubię kulinarne wariacje ze szpinakiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja w przedszkolu tak zraziłam się do szpinaku, że teraz wciąż mam uraz i trudno mi się do niego przekonać. Może się kiedyś przemogę i właśnie dzięki takim sałatkom się to zmieni :)

   Usuń
 3. Ja zawsze kupuję z ks. Janem Twardowskim, mały podręczny i mieści się do torebki, do tego zawiera piękne cytaty. Swoją drogą już niedługo nowy rok, szybko zleciało :O Trzeba się będzie zaopatrzyć w kolejny egzemplarz :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...