wtorek, 17 września 2019

Nadchodzą "Ian" i "Lex" - Rachel Van Dyken.
Dwie części Skrzydłowych. Zapowiedź.


Trener podrywu
(SKRZYDŁOWI #1)

Pierwsza zasada skrzydłowego: nie możesz zakochać się w klientce.

Po wypadku, który położył kres jego sportowej karierze, Ian Hunter – były zawodnik, grający wcześniej w zawodowej drużynie futbolowej – wraca na uczelnię gotowy zająć się czymś innym. Swoje wybitne umiejętności dotyczące relacji damsko-męskich przekształca w przedsięwzięcie i wraz z przyjacielem zakłada spółkę Skrzydłowi, oferującą usługi w ramach porad randkowych dla nieśmiałych dziewczyn. Kiedy jednak zgłasza się do nich Blake Olson, Ian jest pewien, że trafił mu się beznadziejny przypadek.

Potrzeba cudu, aby ubierająca się bez gustu Blake upolowała chłopaka, do którego skrycie wzdycha. Dziewczyna może jednak podołać tej misji tylko dzięki wsparciu profesjonalnego trenera podrywu. Tylko on potrafi zmienić jej wizerunek tak, aby ktokolwiek zwrócił na nią uwagę. Podczas tej metamorfozy, gdy urocza trzpiotka zmienia się w niebywale seksowną piękność, Ian zaczyna również ją dostrzegać i może nawet nagiąć dla niej swoją najważniejszą zasadę…


Zastępca trenera podrywu
(SKRZYDŁOWI #2)

Druga zasada skrzydłowego: nigdy nie okazuj komuś, jak bardzo go pragniesz.

Lex nienawidzi Gabi. Gabi nienawidzi Leksa. Ale spoko, przynajmniej odwzajemniają swoją nienawiść, prawda? Chłopakowi zależy wyłącznie na przetrwaniu kilku tygodni, podczas których będzie uczył nową pracownicę tajników działania spółki Skrzydłowych, po czym ją spławi. Kiedy jednak zaczynają razem pracować, ich sprzeczki i napięcie seksualne wykraczają poza wszelką skalę, dlatego Lex nie jest już pewien, czy woli udusić Gabi, czy może oprzeć ją o najbliższy stół i się z nią zabawić.

Gabi skrywa tajemnicę nie tylko przed swoim wrogiem, ale też przed najlepszym przyjacielem. Granica się zaciera, gdy zamiast złoczyńcy, za jakiego zawsze go miała, dostrzega w Leksie kogoś więcej. Nie podoba jej się to, że ten facet ją pociąga – przecież żaden student informatyki nie powinien mieć tak seksownego ciała ani tak dobrze wyglądać w okularach. „Lex Luthor” jest jednak kobieciarzem. Jest niebezpieczny. Gabi powinna trzymać się od niego z daleka.
Choć przecież zawsze pragnęła dreszczyku emocji.


PREMIERA: 25 WRZEŚNIA 2019

12 komentarzy:

 1. Ciekawe premiery. Będę czekać na Twoje recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie, nie, miałam "przyjemność" czytać "Elitę" tej Pani i ja już za tę radosną twórczość serdecznie podziękuję ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam twórczości tej autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa Twojej recenzji. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Zupełnie nie dla mnie, więc nie sięgnę po te tytuły.

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha! Brzmi ciekawie. Choć nie wiem czy wolno mi czytać takie książki XD Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Od czasu do czasu sięgam po romanse( czytam jeden nawet obecnie) więc chętnie w ramach guilty pleasure przeczytam i te :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa jestem tej serii i tego czy mi się spodoba. Wydaje się być taka lekka, idealna na relaks. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pewnie za szybko po nie nie sięgnę, ale też nie mówię im 'nie' ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...