wtorek, 13 września 2016

Zwierzaczkowy post i WYNIKI konkursu z Florkiem.

Kochani,

Kolejny raz miałam okazję przekonać się o tym, że zdecydowanie bardziej wolicie brać udział w losowaniach, aniżeli wykonywać jakieś popisowe zadania :) Dostałam tylko 6 konkursowych zdjęć. Tylko, chociaż jak dla mnie AŻ. Bo i tak miałam nie lada problem z wybraniem zwycięzcy. Wszyscy przesłaliście bowiem coś, co w jakimś stopniu mnie ujęło. Macie świetne zwierzątka, a te fotografie są dowodem na to, jak bardzo je kochacie.

źródło
Postanowiłam opublikować wszystkie przesłane mi prace. Zobaczcie je, bo są naprawdę warte uwagi. Dziękuję Wam za udział i zapowiadam, że niedługo postaram się zorganizować coś nowego.

Wierny pupil Zuzi tak właśnie kończy jej nocną naukę. Ach te męczące zakuwanie. Widać, że się biedak zmachał :)
Ali skorzystał z okazji, że Dorota wyszła na sekundę z pokoju. Po raz pierwszy wskoczył na łóżko i w nagrodę poczęstował się kanapką. Brawo!
Bąbel Izy tak uwielbia zdjęcia, że postanowił zawłaszczyć sobie kadr. Otóż Iza planowała sfotografować go z kotem Myszką. On najwyraźniej miał zupełnie inne zamiary. 

Ukochany kotek Beaty postanowił odwiedzić chlewik, ponieważ miał ochotę na przytulanki – uwaga -  z prosiaczkiem!!! Uczmy się miłości od zwierząt. Nie ważne ile nas dzieli, ważne – ile łączy.

 Luna Agnieszki i jej akrobatyczne zdolności. Mały spryciarz. Koty są jednak niesamowite, a ten to już na pewno.
Wojownicy Edyty oraz zacięta rywalizacja. Chyba nie chciałabym wchodzić pomiędzy nich, żeby uratować tego misia. Ciekawe, który z nich wygrał. Obstawiałabym, że ten po prawej, chociaż czasami pozory mylą.

Przypominam, że nagrodą w konkursie jest książka „O cię Florek!” ufundowana przez wyłącznego dystrybutora wydawnictwa Dragon – firmę Troy.
 

Czas na wyniki!!! Zwycięzcą konkursu z profesorem Florkiem na czele zostaje:

Beata Kandzia i jej kociakowo-prosiaczkowe zdjęcie :)

Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję.

7 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia. Gratuluję wygranej. Mi spodobało się zdjęcie kota na płocie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Twoim werdyktem! Gratulacje dla Beaty!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kociaki są moimi faworytami. No piękne z nich modele, nie ma co :D Gratuluję Beacie, bo prosiaczek i kotek razem to urocze widowisko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  A zwierzaczki takie kochane <3 Uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie piękne.
  Serdecznie gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...