wtorek, 14 października 2014

WYNIKI konkursu z książką "Pokuta Gabriela"

Nadszedł czas na rozwiązanie kolejnego konkursu. Chociaż wzięło w nim udział o wiele mniej osób, aniżeli w poprzednim, to jednak wcale nie było łatwo wybrać zwycięską odpowiedź. Wszystkim Wam dziękuję za udział, ponieważ pomysły macie wspaniałe. Niestety mogłam wybrać tylko jedną osobę. Nie przeciągając, jest nią:

annie12340

Idealną pierwszą randkę opisała tak:
Każdy może starać się skrupulatnie zaplanować randkę bądź zachować się spontanicznie.
Według mnie powinna odbyć się w spokojnej, przyjemnej atmosferze, w jakiejś małej kawiarni, herbaciarni. Z dobrym nastawieniem, mimo, iż na początku trochę nerwowa atmosfera jak to bywa przy pierwszym spotkaniu. Z każdą chwilą Tych dwoje zapomina, gdzie się znajdują, po co tam przyszli, jak mieli się zachowywać i nie muszą się zastanawiać, o czym rozmawiać, ponieważ wspólne tematy same przychodzą niewymuszone i trwa to bardzo długo i w końcu patrzysz na zegarek i widzisz, że minęło już 4 godziny a ty jeszcze nie, masz dość i nie chcesz się rozstawać z tą osobą. Po spotkaniu kładziesz się do łóżka i uświadamiasz sobie, że wszystkie rozmowy, jakie uważałaś za ciekawe w swoim życiu chcesz zamienić, chociaż na godzinę, z tą, którą miałaś okazję poznać bliżej na dzisiejszym spotkaniu, gdyż na żadnej z wcześniejszych nie powiedziałaś tyle o sobie, o swoich zainteresowaniach, pasjach, nadziejach i marzeniach. Chcesz tę osobę dalej poznawać i aby to trwało bardzo długo i nigdy się nie kończyło. I zasypiasz, marząc o kolejnym spotkaniu z tą osobą, pragnąc jej opowiedzieć jeszcze więcej o sobie, ale także poznaniu jej samej jeszcze bliżej. Jedynie taką randkę mogłabym nazwać ,,idealną'' i życzę sobie takiej oraz Wam wszystkim.

Bardzo proszę o przesłanie danych do wysyłki na maila - werka7@gmail.com .
Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział, zapraszam do nowych konkursów, które odbędą się już wkrótce i życzę miłego dnia.

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo AKURAT.

4 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję. Wspaniały blog!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje dla wygranej :) Ciekawie opisala idealna randke :) Pozdrawiam Cie Serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam, książka przybyła ponad tydzień temu, odebrali rodzice, ponieważ dopiero wróciłam do Polski. Książka wspaniała, zdążyłam przeczytać ok. 170 stron, z braku czasu. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...