środa, 8 października 2014

"Ostatnia spowiedź" - tom III już wkrótce !

23 października w księgarniach pojawi się 3 tom serii "Ostatnia spowiedź", autorstwa Niny Reichter. Regał Nowości uchylił rąbka tajemnicy umieszczając na swojej stronie www streszczenie tejże części. Przeczytawszy je, dzielę się nim z Wami ;)

Ostatnia spowiedź tom III
Bradin i Ally żyją spokojnie, są zaręczeni. Ale show-biznes nie zapomina o tych, których raz pochwycił w swe sidła. Bradin nadal żyje w sieci zależności. Producenci, wytwórnia, kontrakt płytowy. Słupki sprzedaży. Świat bez sentymentów. Gdy Violet La Roch odkrywa przed mediami prawdę o swoim dawnym związku z Bradinem, wszystko zaczyna się walić. Jedno kłamstwo pociąga za sobą drugie. Znajdują się ludzie, którym zależy, by zniszczyć wokalistę Bitter Grace.  I okazuje się, że poukładane życie to domek z kart, nic bardziej trwałego od snu.  Co zrobić, gdy szaleńcza, mająca trwać wiecznie miłość nagle się skończyła… a Ally nadal mieszka w obcym kraju, wprawdzie z karierą, ale bez rodziny i z sercem rozbitym w drzazgi?

(Źródło -  http://regalnowosci.pl/patronat-medialny-22-10-2014-ostatnia-spowiedz-tom-iii-wydawnictwa-novae-res/)

3 komentarze:

  1. czekam na tę książkę i muszę przyznać, że okładka jest śliczna ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Okładka przecudowna, jednak książka nie dla mnie. Kierując się dobrymi opiniami kupiłam dwie części na raz, jednak ledwo przeczytałam pierwszą. Drugą wymieniłam nawet do niej nie zaglądając.

    OdpowiedzUsuń
  3. Kurdę, czy ktoś potrafi przyśpieszyć czas? Nie mogę się doczekać kiedy zagłębie się w trzeci tom ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...