piątek, 11 września 2020

Zapowiedź: "W paszczy Lwa" - Melisa Bel.

Pamiętacie "Diabelskiego hrabię" autorstwa Melisy Bel? 💖 Głośna premiera, zachwyty czytelniczek... Teraz nadszedł czas na kolejną odsłonę twórczości autorki. Przed Wami... "W paszczy Lwa"!

 PREMIERA: 21 października

"Catherine od dziecka żyje w cieniu olśniewającej siostry, do której nieustannie porównuje ją matka. Dziewczyna pokornie znosi jej reprymendy i z godną podziwu determinacją pielęgnuje w sobie marzenie o dobrym mężu. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze dużo starszego, przystojnego oficera, lorda Nicolasa Devona, dla którego zupełnie traci głowę.
Wkrótce jednak odkrywa, że mężczyzna to rozchwytywany przez kobiety lew salonowy i dla szarej myszki, takiej jak ona jest nieosiągalny.
Gdy młoda dama doświadcza publicznego upokorzenia, decyduje się na drastyczną metamorfozę. Nowy wizerunek i większa pewność siebie mają pomóc jej w zdobyciu upragnionego mężczyzny i utwierdzeniu swojej wartości.
Nicolas, któremu zawsze skrycie podobała się młodziutka Catherine, nie jest przygotowany na czekającą go uwodzicielską grę.
Dodatkowo skłonność Cat do popadania w kłopoty sprawi, że losy tych dwojga splotą się, a silna wola Nicolasa zostanie wystawiona na ogromną próbę…"

Macie ją w planach? Czytaliście poprzednią książkę autorki?

6 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem co o niej napiszesz. Może też w końcu dadzą Ci kryminał albo wypożyczysz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw wypadałoby nadrobić pierwszą część.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Również będę miała przyjemność przeczytać tę książkę i już nie mogę się doczekać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam w planach poznanie poprzedniej książki autorki, jak mi się spodoba to chętnie sięgnę i po tę nową ;). Tymczasem czekam na Twoją recenzję

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...