środa, 27 maja 2020

"Kolacja z Tiffanym" - Agnieszka Lingas - Łoniewska.
Złodziej, a może przystojny szef? O co tutaj chodzi?


Uważaj z kim się zadajesz, bo pozory potrafią być bardzo mylące. Nigdy nie wiadomo czy czyjaś twarz jest tą prawdziwą, czy też ta realna skrywana jest pod grubą i wiarygodną warstwą masek. Tymi słowami chciałam zabrać Was w głąb mojej dzisiejszej recenzji nowej książki jakże popularnej w Polsce autorki Agnieszki Lingas – Łoniewskiej „Kolacja z Tiffanym”. Brzmi wytwornie i elegancko? Nic dziwnego. Przywołana nazwa amerykańskiego przedsiębiorcy kojarzy się z szykiem i bogactwem. Bogato będzie. Na pewno w emocje. Ale czy wytwornie? Jedno jest pewne. Radzę sięgnąć po tą książkę z dewizą nie ufaj facetom na ustach i z dużą dawką pozytywnej energii. Ciekawi szczegółów? Zatem czytajcie.

ZARYS FABUŁY
Kiedy 27-letnia Natalia Lisek traci pracę, a jej rodzice próbują zeswatać ją z porzuconym kawalerem, dziewczyna wie, że musi zwiewać z rodzinnych okolic gdzie pieprz rośnie. Ambitna i nieobawiająca się wyzwań szybko znajduje posadę w firmie jako osoba do organizacji eventów. Nie jednak nowa praca zajmuje pełną uwagę dziewczyny, a przystojny szef, z którym dość szybko łapie bardzo dobry kontakt. Kontakt, który znacznie wykracza poza sferę zawodową. W tej całej szalonej przygodzie nowego rozdziału życia pojawia się ktoś jeszcze. Zamaskowany złodziej klejnotów, który pojawia się w hotelowych pokojach tak szybko, jak niepostrzeżenie również znika. Z czego zostanie okradziona Natalia? Jedno jest pewne, musi być czujna, bo nie ma pojęcia, a w jak skomplikowane i szemrane, a zarazem przyjemnie niebezpieczne szeregi przyszło jej wkroczyć.

SZEF, PRACOWNICA, ZŁODZIEJ…
Główna bohaterka powieści to serdeczna, a zarazem ambitna dziewczyna, która zdecydowanie wie jak wziąć sprawy w swoje ręce. Gotowa na wyzwania miewa jednak jeden malutki mankament. Jest specjalistką od wpadania w tarapaty. Może gdyby nosiła okulary, udałoby się jej uniknąć niektórych gaf. Najczęściej tych popełnianych w towarzystwie niejakiego Macieja Granickiego, przystojnego szefa ubranego w marynarkę od Hilfigera. I żaden tam z niego snob, a otwarty i kontaktowy człowiek. Nic dziwnego, że Natalia szybko ulega jego urokowi. Musi jednak uważać. Przystojniacy lubią mieć swoje tajemnice, których pilnie strzegą.


FIRMA, KLEJNOTY, WŁOCHY
Tajemniczy złodziej klejnotów, podróż do włoskiej Kalabrii, praca w firmie, przyjaźń, dziewczyna do łóżka, samotny Damian i wychodzące na jaw kłamstewka. Co łączy te wszystkie wątki? Natalia, dziewczyna, która trafia w środek skomplikowanych relacji. A wszystko przez nową pracę… Agnieszka Lingas-Łoniewska stworzyła romantyczną, momentami zabawną i na pewno niewulgarną historię, przy której dobry humor pojawia się po prostu sam. Co ciekawe, zakończenie wcale nie zakrawa o słodziutki happy end, wszystko wskazuje na to, że nastąpi dalszy ciąg. Czy będę chciała go odkryć? Pewnie! Tym bardziej, że w grę wkraczają moje ukochane, włoskie klimaty.

DLA KOGO?
Akcja o umiarkowanym tempie, jak dla mnie – świeży wydźwięk fabuły, lekki klimat i nieobciążająca treść. Pozytywna historia dla romantyczek zmęczonych powielonymi historiami przeładowanymi wulgarnym erotyzmem. Smaczna, mająca swoje sekreciki książka z dość niecodzienną sytuacją, która spotyka sympatyczną, główną bohaterkę. Polecam polskim czytelniczkom i czekam na kontynuację.

wydawnictwo: Burda Książki
kategoria: romans
ilość stron: 262
data wydania: 3 czerwca 2020

Za książkę bardzo serdecznie dziękuję wydawnictwu Burda Książki.

15 komentarzy:

 1. Lubię książki tej autorki i planuję sięgnąć również po ten tytuł. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo ciekawa tej nowej książki autorki. Na pewno do niej zajrzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa fabuła 😊 nie znałam wcześniej książek tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka dopiero przede mną, ale liczę na dobrą zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O książce słyszałam i chętnie przeczytam :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka zapowiada się ciekawie. Tematyka ciekawa, a przy tym nie obciążająca psychiki ;) Czegoś tak lekkiego do poczytania szukałam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na ten tytuł mam ogromną ochotę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Super książka! Świetny humor i zwarta akcja. Kiedy kolejna część? W końcu jest 3 braci. Już nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam wszystkich, nazywam się Felicia Aisha Sadat i jestem tutaj, aby świadczyć o dobrych dziełach BABA NOSA UGO ze świątyni w Karnataka, ponieważ moje szczęście zostało przywrócone, jestem małżeństwem od około 11 lat, do tego stopnia, że ​​mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie, a potem zostawił mnie i nasze 2 dzieci innej kobiecie na ponad 6 miesięcy, nigdy nie wiedziałem, że miał romans z inną kobietą, ta kobieta chce czerpać moje szczęście i wszystko, nad czym pracowałem, czułem się jak kończąc to wszystko. Szukając rozwiązania, natknąłem się na kilka zeznań na temat Spellcaster w Internecie.
  Niektórzy ludzie zeznawali, że przywiózł ich kochanka Ex, inni zeznawali, że rozwiązuje on wszelkiego rodzaju problemy duchowe, ziołolecznictwo na choroby takie jak Fybroid, Astma, choroby przenoszone drogą płciową, choroby nerek, cukrzyca, zaburzenia erekcji, wygrana na loterii. Nigdy nie wierzyłem w czarnoksiężnika, ale nie miałem opcji, ponieważ szukałem wszędzie rozwiązania, więc dostałem e-mail BABA NOSA UGO z Testimonies online i postanowiłem spróbować.
  Skontaktowałem się z nim przez e-mail i wyjaśniłem mu mój problem, powiedział mi, co muszę zrobić, i zrobiłem tak, jak mi polecił, przygotowałem coś do użycia, sam zrobił większość rzeczy, właściwie wątpiłem, kiedy powiedział mnie, że powinienem spodziewać się dobrych wiadomości, minęło mniej niż 7 dni, kiedy mój mąż zadzwonił do mnie po tak długim czasie. Wrócił przepraszając i prosząc o wybaczenie, wszystko było jak sen, wybaczyłem mu i teraz jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi niż kiedykolwiek wcześniej.
  Chciałbym podziękować BABA NOSA UGO za jego życzliwą pomoc, nigdy nie spodziewałem się tak wspaniałej pracy duchowej i nie przestanę dzielić się jego świadectwem. Jeśli masz jakieś problemy duchowe i szukasz prawdziwego i prawdziwego Zaklinacza Zaklęć, skontaktuj się z BABA NOSA UGO, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com / nosaugotemple@net-c.com

  WhatsApp: +33753216802

  https://karnatakatemple.wixsite.com/karnataka

  OdpowiedzUsuń
 10. If you bite my pis or kiss my neck, I promise to rip your fucking clothes off. Hey, i am looking for an online sexual partner ;) Click on my boobs if you are interested (. )( .)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przeczytałam już wiele książek tej autorki, tak naprawdę to czytam ostatnio tylko jej książki i z całą pewnością jestem od nich uzależniona. Polecam z całego serca, świetnie się czyta. 🥰

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...