środa, 11 stycznia 2017

KONKURS z okazji Dnia Babci i Dziadka. Do wygrania "Księga Patrioty".


Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka mam dla Was konkurs. Chcielibyście zdobyć książkę, którą moglibyście obdarować Waszych dziadków? Publikację, która pozwoliłaby powspominać im dawne dzieje, a Wam poduczyć się historii Polski? Zapraszam do wzięcia udziału.

 

REGULAMIN:

1. Konkurs rozpoczyna się dnia 11.01.2017 i zostanie zakończony 18.01.2017

2. Aby wziąć udział należy:
a.)  W komentarzu pod postem opisać jedno wspomnienie, które wiąże się z Waszymi dziadkami. Podzielcie się zabawnymi, wzruszającymi, niezapomnianymi momentami z przeszłości.
b.) Polubić stronę wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła na FBKLIKNIJ TUTAJ.
c.) Byłoby mi miło, gdybyście umieścili na swoich blogach, FB itp. baner konkursowy, jednakże nie jest to warunek obowiązkowy.

3. Sponsorem nagrody w postaci publikacji „Księga patrioty” jest wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła.

4. Jako jednoosobowe jury wybiorę jedną odpowiedź, która najbardziej przypadnie mi do gustu.

5. Udział w konkursie mogą brać osoby posiadające adres korespondencyjny na terenie Polski.

6. Wyniki pojawią się na blogu dzień po zakończeniu konkursu. Pamiętajcie, by zostawić swojego maila, bym mogła skontaktować się ze zwycięzcą.

POWODZENIA

5 komentarzy:

 1. Moja babcia zachorowała na Alzheimera kiedy miałam kilka lat i dość szybko przestała mnie poznawać. Przed chorobą prowadziła mały sklep i mam takie wspomnienie, że jako kilkulatka dostawałam od niej takie zielone, jabłkowe lizaki. Zmarła dopiero rok temu, ale w zasadzie gdyby nie dawała sześciolatce tych lizaków, to nie miałabym takiego wspomnienia, potem niestety za szybko było za późno żeby nawiązywać jakąś głębszą więź. Zawsze będę ten smak kojarzyła właśnie z nią.
  Obserwuje jako Dorota Kopeć
  kopecdorota775@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia wszystkim zainteresowanym! Niestety, moi dziadkowie są dość nietypowi, więc taka publikacja ich nie zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...