poniedziałek, 29 września 2014

KONKURS - "Pokuta Gabriela" do wygrania


To już drugi konkurs, który w przeciągu kilku dni organizuję na moim blogu. Tym razem fundatorem nagród jest wydawnictwo Akurat.

Do wygrania jest jeden egzemplarz książki "Pokuta Gabriela" autorstwa Sylvain Reynard.
Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, tj. 29 września i potrwa do 10 października. 

Co zrobić, aby wygrać?
1. Należy posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski.
2. W komentarzu, pod postem konkursowym, należy umieścić opis idealnej, Waszym zdaniem, pierwszej randki.
3. Należy polubić Facebookowy profil wydawnictwa Akurat (link tutaj)
4. Ostatnim warunkiem jest rozreklamowanie tego konkursu, poprzez umieszczenie na swoim blogu baneru konkursowego (znajdującego się powyżej), bądź też wspomnienie o konkursie na swojej tablicy na FB, czy też w jakimkolwiek innym miejscu. Dobrze jest w komentarzu umieścić link prowadzący do tego, gdzie napisaliście wzmiankę o konkursie.
5. Miło by mi było, gdybyście obserwowali mojego bloga, ale nie jest to warunek konieczny. Wspomnę jednak, że warto, bo niedługo nowe konkursy.

Rozwiązanie konkursu nastąpi do 15 października.

12 komentarzy:

 1. Idealna pierwsza randka powinna być czymś spontanicznym. Powinna wyniknąć szybko, a oboje zauroczonych sobą osób nie powinno się zastanawiać nad ''Co jutro zrobimy, gdy się drugi raz spotkamy ?''. Nie warto marnować magicznej chwili miłości od pierwszego wejrzenia. Takie uczucie może powtórzyć się w życiu, ale gdy się nadarza nie warto wykorzystać je jak najlepiej ?

  Beata Skop
  Beata.Skop1997@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealna randka - nieważne gdzie, nieważne jak, ważne z kim :) Jeżeli na kimś na zależy to kade miejsce i każdy sposób spędzenia czasu z tą osobą będzie idealne. Dla jednych spacer w świetle księżyca będzie cudownym pomysłem na pierwszą randkę. Inny wybiorą romantyczny film. Najważniejsza jednak jest " ta magia " pomiędzy dwojgiem zakochanych w sobie ludzi.

  Obserwuję jako Sandi Cullen
  Lubię na FB jako Sandi Cullen
  banerek na moim blogu: http://poradydlakazdejkobiety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealna randka - to taka, która jest z osoba na której nam bardzo zależy, gdy ja widzimy czujemy motylki w brzuchu. Idealna randka powinna sprawić, że wiemy iż za chwilę się skończy to już chcemy wiedzieć kiedy będzie kolejna. Gdy się skończy to widząc ją lub myśląc o "tej" osobie ciągle się uśmiechamy, mamy ochotę skakać wysoko do góry. Nie jest ważne gdzie odbędzie się nasza randka, może być nawet w aucie, ale ważna jest atmosfera, to jak się czujemy w towarzystwie drugiej osoby.
  Adres mail: natalial-k@wp.pl
  Obserwuję jako : kaprysiatko
  Lubię na FB jako:Natalia Lew-Kiedrowska
  banerek na moim blogu: http://kaprysiatko.blogspot.se/2014/10/konkurs-wygraj-pokute-gabriela-u-kto.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://plus.google.com/104671870380808641207/posts

   Usuń
 4. Zgłaszam się! ;)
  E-mail: elfikbook@gmail.com
  Baner na: http://lustrzananadzieja.blogspot.com/p/konkursy.html
  Lubię FB jako Ola P.
  Obserwuję jako Elfik Book
  Odpowiedź: Idealna randka i w dodatku pierwsza? To dość trudne zadanie, ale inaczej byłoby za łatwo ;) Dla mnie idealna randka powinna być poznaniem siebie. Chciałabym, żeby mój partner zabrał mnie w jakieś miejsce, które znaczy dla niego coś wyjątkowego, jest jakimś ważnym wspomnieniem. Na przykład ja mam koło domu rozległe łąki. Teraz już nie są piękne. Zostały w większości zabudowane, zaśmiecone, a bagna, które tam są, wyglądają jak wielki ściek. Jednak mam wspomnienie, jak one kiedyś wyglądały, jakie były magiczne i tajemnicze. Nadal kocham to miejsce i właśnie tam zabieram swoich bliskich i próbuję sprawić, że oni oczami wyobraźni też zobaczą wszystkie te historie, które kiedyś wymyśliłam, spędzając tam całe dnie. Wzięłabym bańki mydlane i patrzyła, jak moje dziecinne marzenia lecą w świat, żeby się rozbić lub dać nadzieję innym ludziom. Pierwsza randka powinna być właśnie taka. Pokazać kawałek siebie, bez żadnego wstydu, niezręcznego milczenia. Czysta szczerość i zaufanie. Taka pierwsza randka według mnie byłaby najpiękniejszą randką w świecie.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  email: annie12340@wp.pl
  Obserwuję wydawnictwo, wstawiłam baner i reklamę na tablicy swojego prywatnego konta na FB: Anna Snisar, wstawiłam również reklamę na chomikuj.pl gossipgirlvampire a także na google+ Annie Van der Woodsen Obserwuje Twojego bloga: annie12340
  Odpowiedź:
  Każdy może starać się skrupulatnie zaplanować randkę bądź zachować się spontanicznie.
  Według mnie powinna odbyć się w spokojnej, przyjemnej atmosferze, w jakiejś małej kawiarni, herbaciarni. Z dobrym nastawieniem, mimo, iż na początku trochę nerwowa atmosfera jak to bywa przy pierwszym spotkaniu. Z każdą chwilą Tych dwoje zapomina, gdzie się znajdują, po co tam przyszli, jak mieli się zachowywać i nie muszą się zastanawiać, o czym rozmawiać, ponieważ wspólne tematy same przychodzą niewymuszone i trwa to bardzo długo i w końcu patrzysz na zegarek i widzisz, że minęło już 4 godziny a ty jeszcze nie, masz dość i nie chcesz się rozstawać z tą osobą. Po spotkaniu kładziesz się do łóżka i uświadamiasz sobie, że wszystkie rozmowy, jakie uważałaś za ciekawe w swoim życiu chcesz zamienić, chociaż na godzinę, z tą, którą miałaś okazję poznać bliżej na dzisiejszym spotkaniu, gdyż na żadnej z wcześniejszych nie powiedziałaś tyle o sobie, o swoich zainteresowaniach, pasjach, nadziejach i marzeniach. Chcesz tę osobę dalej poznawać i aby to trwało bardzo długo i nigdy się nie kończyło. I zasypiasz, marząc o kolejnym spotkaniu z tą osobą, pragnąc jej opowiedzieć jeszcze więcej o sobie, ale także poznaniu jej samej jeszcze bliżej. Jedynie taką randkę mogłabym nazwać ,,idealną'' i życzę sobie takiej oraz Wam wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 6. Idealna pierwsza randka - dobre pytanie ;-) Nie wiem, czy istnieje jeden wariant odpowiedzi, bo przecież, ile głów tyle pomysłów i indywidualnych spostrzeżeń. Według mnie, pierwsza randka powinna wyniknąć z jakiegoś fajnego i przypadkowego spotkania. To nie tylko zalotne spojrzenia, kwiaty czy niedopowiedziane słowa. To forma szczerej rozmowy pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy przypadli sobie do gustu. Wiadomo, że romantyczna kolacja, kwiaty i odpowiednia oprawa dodają magii zaskoczenia tej drugiej osoby, czyli kobiety. Każda z nas, zwraca uwagę na pewne niuanse. Dla mnie jednak idealna pierwsza randka, to radość z przebywania z osobą, która w pewien sposób jest mną zainteresowana i mnie nie męczy ;-) Rozumie moje potrzeby i rozmawia ze mną szczerze na tematy, które łączą nasze wspólne zainteresowania. Pozdrawiam ;-)
  P. S Konkurs polubiłam i udostępniłam jako Katarzyna Żarska - konto facebook ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisała pani to, co ja chciałam przedstawić, tylko czuje, że nie ujęłam tego tak jak chciałam.

   Usuń
 7. Zgłaszam się-
  lubię jako- Aneta Buniowska
  link do mojego profilu z reklamą konkursu- https://www.facebook.com/aneta.buniowska
  e-mail a-bunia@wp.pl

  IDEALNA PIERWSZA RANDKA

  Pierwsza randka!
  Ach... Tylko we dwoje!
  Ach tylko z Sympatią mą!
  Tylko z Nim!
  W odległym, ciepłym kraju, dalekooooo...
  Gdzie nikt nas nie znajdzie,
  Gdzie liczymy się tylko my!

  Przy szumie ganiających się fal morskich,
  W blasku pełnego Księżyca, którym każdy się zachwyca,
  Wśród miliardów rozsypanych ziaren piasku złotych,
  Przy lekkiej bryzie czarodziejskiej magii wieczoru...
  Tylko my...

  Kolacji stolik ustawiony w tym plaży pejzażu,
  A na nim stojące pyszności- jak na jakimś witrażu!
  I tak wszystko już gotowe-
  Sałatki, przystawki, koktajle owocowe!

  Powoli byśmy potrawy konsumowali,
  Wszystkiego wspólnie próbowali...
  Siebie bliżej poznawali...
  A fale nuciłyby piosnki swawolne...

  Potem spacer!
  Przytulańce bez końca!
  Ach nawet do wschodu słońca!
  Szeptania i poznawania-
  Bezmiar doskonałości!
  Najważniejsze, że razem!

  Delikatne i swobodne rozmowy,
  Nie liczy się nic wokół, tylko świat nasz randkowy...
  Wspaniała noc cała!

  I tak odpłynąć w zmysłowości...

  Wieczór dążący do doskonałości!
  Taki wymarzony, cudowny,
  Jak bajka, jak sen...
  Oby się spełnił...


  Można się rozmarzyć... ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy książka dalej dostępna, mieć taką to spory komplement dla dziewczyny - tutaj można poczytać inne https://www.poradnikrandkowy.pl/porady/jakie-oryginalne-komplementy-dla-dziewczyny/

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciekawy konkurs - na książkę poluje już od jakiegoś czasu. Dużo niestety o niej nie wiem - uważam, że sex randki poznań
  to idealny temat.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...