czwartek, 31 października 2013

Nie "odkupienie", a "Pokuta Gabriela" - wiadomo kiedy będzie 3 część książki Sylvain Reynard !

Moi kochani!
Miłośnicy powieści "Piekło Gabriela" już nie mogą doczekać się trzeciej części. Z pewnością zaliczam się do tego grona. Pojawiały się informacje, że takowa  książka pojawi się w języku angielskim już w grudniu. Jesteście ciekawi kiedy będzie u nas? Ja już wiem. Pisałam do wydawnictwa Akurat, aby uchylili mi rąbka tajemnicy. Odpisali! Dowiedziałam się, że w Polsce trzecia część planowana jest na czerwiec 2014. Trochę późno, ale czekanie ponoć wzmaga apetyt. Co ciekawe, wszyscy tłumaczyliśmy "Gabriel's Redemption" jako Odkupienie Gabriela bądź Wybawienie Gabriela. Tymczasem trzecia część będzie nosiła tytuł "Pokuta Gabriela". Na razie wiem tylko tyle, więc od razu dzielę się z Wami tymi nowinami.

 16247792
Dla wyczekujących, wydawnictwo Akurat poleciło książkę "Miłość bez scenariusza" Tiny Raber, która ma ukazać się w połowie stycznia. Ja może się skuszę.

Pozdrawiam!

12 komentarzy:

 1. ooo reeety; szkoda, że trzeba tak długo czekać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. Też myślałam, że książkę będziemy mieli okazję kupić szybciej. A tu wydawnictwo podaje dopiero czerwiec. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, bo wiadomo jak to jest. Terminy premier lubią się przesuwać... Pozdrawiam;)

   Usuń
 2. też czekam z utęsknieniem na trzecią część, czy może ktoś zaproponować coś ciekawego w między czasie ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam książę po angielsku i już nie mogę się doczekać w polskiej wersji <3
  warto czekać! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To teraz doprowadziłaś moją ciekawość do granic wytrzymałości. Już nie mogę się doczekać aby sprawdzić, co wydarzy się w kolejnej części. Sama zastanawiałam się nad angielską wersją, ale postanowiłam poczekać. Mam nadzieję, że premiera odbędzie się w czerwcu (jak zapowiadano). Napisałam już do wydawnictwa Akurat, aby dowiedzieć się co nieco na ten temat. Zobaczymy, czy odpiszą;)

   Usuń
 4. No juz nie długo:)

  OdpowiedzUsuń
 5. i wiadomo już kiedy będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbowałam kontaktować się z wydawnictwem, aczkolwiek nie otrzymałam żadnego odzewu. Przeglądałam ich stronę, czy aby przypadkiem nie ma owej trzeciej części w zapowiadanych premierach. Niestety z tego co widzę, to wydawnictwo raczej nie często aktualizuje swoją stronę, a nas, czytelników ma gdzieś. Premiera trzeciej części miała być w czerwcu, czyli coś powinno już być wiadomo. Tymczasem cisza. Poczekamy, zobaczymy...

   Usuń
  2. Dotarłam dzisiaj do wartej uwagi informacji. Zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym postem na temat premiery 3 części. Myślę, że Cię zainteresuje;)

   Usuń
  3. Więc wiadomo już coś na temat kolenej części przygód Gabriela i Juli?

   Usuń
 6. premiera pokuty gabriela- 24 wrzesnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za informację! Mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko temu, że umieszczę na moim blogu post na ten temat.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...