środa, 1 stycznia 2020

Szczęśliwego Nowego Roku!


Wszędzie wokół życzenia, pozwolę Wam sobie złożyć takowe i ja. Koniec roku to zawsze czas jakichś podsumowań i refleksji. Każdy z nas dochodzi do jakichś wniosków i buduje nowe cele, które potem mniej lub bardziej ambitnie realizuje. Ja żegnam rok pełen różnorodnych wyzwań, rok udany i na pewno taki, który czegoś mnie nauczył. Poznałam wiele wspaniałych ludzi, ale też kolejny raz przekonałam się, że choćbyśmy nie wiem co robili, wszystkim nie dogodzimy i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie demonstrował swoje niezadowolenie.

Dlatego też życzę Wam z całego serca zdrowia, błogosławieństwa, miłości i nieoglądania się za siebie. Wytrwałości, siły i zdrowej upartości w dążeniu do celów (oczywiście bez wyrządzania szkody innym). Pamiętajcie, nikt za nas życia nie przeżyje, więc cieszmy się każdą jego chwilą i spełniajmy marzenia.

10 komentarzy:

 1. Niech w 2020 roku: zdrowie okaże się niezawodnym kompanem, radość uwije sobie w Twoim domu wygodne gniazdko, szczęście zamieszka na dłużej, powodzenie uzna, że jest pod dobrym adresem, marzenia zmienią się w wydarzenia, a portfel z pieniądzmi wreszcie nie będzie mógł się domknąć. Szczęśliwego Nowego Roku 2020. 😘🍾🎆

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń oraz mnóstwa weny na nowe teksty na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne życzenia! Oby się spełniły, czego Tobie, sobie i wszystkim życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku Kochana! Oby 2020 r. przyniósł Ci wiele weny do pisania dla nas nowych książek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwego, zaczytanego i zapisanego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech przez ten rok uśmiech nie znika z Twojej twarzy. 🙂

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...