poniedziałek, 6 listopada 2017

KONKURS.
Zgłoś udział i walcz o ciekawie zapakowaną książkę "40 godzin".


Masz do dyspozycji 40 godzin z ulubionym autorem książek. Kogo wybierzesz i co głównie będziecie robić? Odpowiedz w jednym zdaniu. Dziś mam Wam do zaoferowania nietypowo zapakowany egzemplarz „40 godzin”. To kryminał z górnej półki w kopercie, która na chwilę zmrozi Wam krew w żyłach... Chcecie? Spróbujcie szczęścia w losowaniu.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Czas trwania konkursu: 7.11 – 20.11.2017

2. Aby wziąć udział należy:
a.) W komentarzu udzielić odpowiedzi na pytanie: Masz do dyspozycji 40 godzin z ulubionym autorem. Kogo wybierzesz i co głównie będziecie robić? Napisz w jednym zdaniu.
b.) Zostawić swojego maila.
c.) Obserwować bloga.

3. Sponsorem nagrody (tj. jednego egzemplarza powieści „40 godzin”) jest wydawnictwo Media Rodzina.

4. Spośród wszystkich zgłoszeń urządzę losowanie. Wyniki konkursu ogłoszę na blogu do 3 dni od zakończenia konkursu.

5. Udział w konkursie mogą brać osoby posiadające adres korespondencyjny na terenie Polski.

6. Byłoby mi miło, gdybyście udostępnili na blogach lub FB baner konkursowy, jednakże nie jest to warunek obowiązkowy i nie będzie brany pod uwagę.


28 komentarzy:

 1. Zgłaszam się.
  Te godziny spędziłabym ze Stephenem Kingiem, który musiałby podpisać mi wszystkie książki swojego autorstwa, a następnie udzieliły wywiadu dla mojego bloga.
  E-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo miałam napisać😊 oprócz wywiadu dla bloga, którego nie posiadam.

   Usuń
 2. Książkę mam, więc nie wezmę udziału w konkursie.Życzę powodzenia uczestnikom.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Ja wybrałabym Tess Gerritsen, której nie odpuściłabym podpisania moich egzemplarzy książek, a następnie oprowadziłabym ją po swojej okolicy, aby zainspirować ją do wykorzystania tego miejsca w kolejnych przygodach Jane Rizzoli i Maury Isles :)
  gosia.s012@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mmmm bez zastanowienia wybór pada na Remigiusza Mroza. Już widzę wspólna kolację i oczywiście rozmowa o książkach,pokazałabym Mu później piękny Wrocław ...a dalej to bym żyła wspomnieniem o tym spotkaniu do końca życia.
  Mój e-mail : izus604@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym spotkać się z Agathą Christie by dowiedzieć co tak naprawdę stało się w 1926 r, kiedy p. Agatha zaginęła, a kiedy ją odnaleziono cierpiała na zaniki pamięci, miała mgliste wspomnienie męża, nie mogła sobie przypomnieć imienia swojej córki, a rodzoną siostrę rozpoznała dopiero po kilku dniach. marzenagr@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój wybór padłby na Johna Grishama. Męczyłabym go pytaniami: skąd bierze pomysły, czy wykorzystuje w swoich książkach realne sprawy, którymi się zajmował. Czy kiedykolwiek pisanie książek wpłynęło negatywnie na jego pracę. Ponadto fascynuje mnie prawo w każdym możliwym aspekcie- cały czas się zastanawiam, co byłoby gdybym jednak wybrała studia prawnicze. Oczywiście, jestem człowiekiem i w ciągu tych 40 godzin zaprosiłabym go na pyszny, własnoręcznie robiony obiad oraz pozwoliła mu trochę pospać. Trzeźwy umysł lepiej odpowiada na pytania;) e-mail: ewelina.ambroziak@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hm 40 godzin z ukochanym autorem? Brzmi kusząco. Mogę napisać że ja chciała bym ten czas spędzić z Moniką Magoska-Suchar. Debiutująca autorka i moja bratnia dusza. Wiem,że cudownie spędziły byśmy ten czas na wspólnych rozmowach,plotkach i żartach. Z chęcią pokazała bym jej gdzie mieszkam,moje ulubione miejsca,no i pstrykały byśmy mnóstwo wspólnych fotkę.
  Moj e-mail:ecia77wp.pl@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Te 40 godzin spędziłabym z Violettą Domagałą, autorką książki "Zamordować dziecko", pojechałabym do niej do Irlandii gdzie mieszka, wypytała bym ją czemu wybrała tak kontrowersyjny temat, który nie każdy ma odwagę poruszyć i próbowałbym ją wypytać czy kolejna książka będzie równie kontrowersyjna co pierwsza i czy nie boi się przez to kolejnej fali krytyki, która na nią może spaść za takie tematy, a kiedy byśmy już się nagadały, to poszłybyśmy popływać w morzu z delfinami, może bym spróbowała jej ukochanych owoców morza, których nigdy nie jadłam, a wieczorem napiłybyśmy się whisky z colą 😜
  Mój email: byska1@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Te 40 godz. spedziłabym z Katarzyną Puzyńską, chętnie porozmawiałabym o serii Lipowo i pogratulowalabym międzynarodowego sukcesu i zapytalabym o kolejne plany wydawnicze. Kasperczak.m@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. 40h spędziłabym z Panrm Marcelem Woźniakiem, który oprowadziłby mnie po Toruniu. :)
  dkowalewska362@gmail.com
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 12. 40 godzin spędziłabym z Mia Sheridan błagajac przez wiekszość tego czasu by wydawała więcej ksiazek i aby te które już sa wydane zostały przetłumaczone na język polski :-). arek050@vp.pl Pozdrawiam Iza

  OdpowiedzUsuń
 13. Spędziłabym z Cassandrą Clare, z którą bym odwiedziła plan, na którym nagrywany jest serial, poznała wszystkich aktorów, dyskutowała na temat wszystkich bohaterów, o kolejnych częściach serii, zwiedzając miasto i przyjemnie spędzając czas. :)
  naatttkaa@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. 40 godzin spędziłabym z Jakubem Małeckim, prowadząc rozmowy, w których poruszę temat jego wielogatunkowych i wielopłaszczyznowych książek i spróbuję przekonać go do zaopatrywania mnie dożywotnio w jego książki. :)
  kzawierucha482@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. 40 godzin spędziłabym z Jakubem Małeckim, prowadząc rozmowy, w których poruszę temat jego wielogatunkowych i wielopłaszczyznowych książek i spróbuję przekonać go do zaopatrywania mnie dożywotnio w jego książki. :)
  kzawierucha482@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie Adrian Bednarek, i co przyszło mi na myśl, chętnie poznałabym Kraków od strony "ścieżek" Diabełka a potem chciałabym z nim pójść na żużel:)
   garbas.aneta@gmail.com......... zapomnialam maila..dodac..

   Usuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja bym ten czas spędziła z Panem Marcelem Woźniakiem który oprowadziłby mnie po Toruniu :)
  Mail dkowalewska362@gmail.com
  Obserwuje jako Dagmara Kowalewska

  OdpowiedzUsuń
 19. Wybrałabym Remigiusza Mroza,nie wiem co będę robić,podejrzewam że będę czuła się trochę samotna,bo Autor będzie zapewne pisał a ja będę obserwować Jego wyczyny z ,,ostrym piórem" :D
  Obserwuję jako;Sabina Fabczak
  e-mail;sabka-sabka@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Zdecydowanie wybrałabym Toma Hanksa, wypytywałabym o jego kolejne książki, być może namówiła do pokazania mi notatek albo nawet pokazania nieczytanej jeszcze przez nikogo powieści, z przyjemnością odwiedziłabym z nim również plan filmowy oraz przejechała się jego niezwykłym samochodem - Fiatem 126p! :)
  e-mail: gosia910723@wp.pl
  Obserwuję jako: Małgosia Xxookds

  OdpowiedzUsuń
 22. Wybrałabym Karolinę Wilczyńską i spędziłybyśmy mega kobiece 40 godzin, wybierając się do spa, gadając zarówno o książkach jak i jakichś zupełnie zwyczajnych sprawach, pomalowałybyśmy sobie paznokcie na fioletowo i poplotkowali o wydawniczym świecie ;)
  edyta.cha@wp.pl
  Obserwuję jako Edyta Chmura

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...