środa, 5 listopada 2014

"Walcz ze mną" - Kristen Proby

 

„Walcz ze mną” to drugi tom serii autorstwa Kristen Proby. Pierwsze część, „Uciekaj ze mną”, przedstawia miłosną historię znanego aktora oraz kobiety, która początkowo nie miała pojęcia o tym, że mężczyzna z którym romansuje jest znanym na całym świecie bożyszczem kobiet. Druga część skupia się na erotycznych przygodach przyjaciółki głównej bohaterki z pierwszego tomu. Tutaj także pojawia się mnóstwo pikanterii, ostrych scen, czułości i zaskakujących wydarzeń.

Julianne to ceniąca swoją pracę, pewna siebie i niezależna kobieta. Skrupulatnie wypełniająca służbowe obowiązki dziewczyna zadręcza się jednak pewnym problemem. Otóż jej szefem jest przystojny i czarujący Nat McKenna, z którym pewnego wieczoru przeżyła chwilę uniesienia. Uciekając nad ranem do domu pozostawiła po sobie wiele niedopowiedzeń. Odtąd tych dwoje kontaktuje się ze sobą wyłącznie na stopie służbowej pomimo tego, że wewnętrzny wzajemny pociąg, który aż iskrzy, nie zniknął. Po długim czasie niepewności Nat wzywa Julianne do swojego gabinetu pod pretekstem opracowywania akt. Okazuje się, że mężczyzna będący jej przełożonym pragnie zjeść z nią kolację i wyjaśnić sobie to, co dotychczas nękało obojga. Uczucie szefa i jego poddanej rozkwita na nowo. Czy jednak będzie w stanie przetrwać? Regulamin firmy wyraźnie zabrania relacji partnerskich pomiędzy pracownikami, a płomienne uczucie nie jest tak łatwe do ukrycia.

Druga część serii, nosząca tytuł „Walcz ze mną”, przedstawia miłosną więź pomiędzy stanowczym Natem, a Julianne – dziewczyną o silnym charakterze. Obydwoje wiedzą czego pragną, chociaż życie stawia na ich miłosnej drodze wiele przeszkód. Jedną z nich jest praca, w której wszystkie emocje i uczucia muszą być głęboko skrywane i zastępowane oschłością. Czy związek szefa i jego poddanej może przetrwać? A być może służbowe relacje będą miały tutaj zbyt wielki wpływ?
W tej części pojawia się sporo namiętnych scen, od takich, które można było przyrównać do delikatnych, po naprawdę ostre. Oczywiście tak samo jak w „Uciekaj ze mną”, tutaj bohaterowie także nie bawią się w BDSM, a więc czytelniczki nie natkną się na perwersyjne obrazy aktów miłosnych. Nie pojawia się także schemat pana i jego niewolnicy, bo pomimo tego, że Julianne jest poddaną Nata, to jednak praca nie ma wpływu na prywatne relacje, które pomiędzy nimi zachodzą. Odważna i zdecydowana bohaterka wzięła nawet kiedyś udział w sesji do magazynu „Playboy”, a to z pewnością oddala od niej obraz niewiniątka.

„Walcz ze mną” to książka, która potrafi zaskoczyć. Autorka budując nastrój błogości wprowadza wydarzenia, których czytelnik z pewnością by się nie spodziewał. Czy Julianne wie wszystko na temat swojego partnera? A być może okaże się, że ów mężczyzna skrywa jakąś tajemnicę, której jej nie wyjawił? Odpowiedź brzmi – tak. Aczkolwiek nie odbiorę Wam tej przyjemności samodzielnego jej odkrywania.

Pomimo tego, że druga część serii przedstawia losy nowych bohaterów, to jednak można tutaj doszukać się odniesień do poprzedniej części. Ci, którzy zanurzyli się już w kartach książki „Uciekaj ze mną”,  będą mieli okazję poznać dalsze losy Natalie i jej niesamowitego partnera – Luke.

Książkę z pewnością poleciłabym czytelniczkom lubującym się w powieściach erotycznych. W porównaniu z pierwszą częścią, moim zdaniem ta wypada lepiej. Sceny erotyczne nie tracą na jakości, za to cała akcja jest bogata w większą ilość różnorodnych wydarzeń. Po przeczytaniu tej części wiem, że Kristen Proby ma swój wyraźny styl, a ja z chęcią sięgnę po kolejną jej powieść. Ta panie, które już znudziły się bohaterami mającymi przedziwne pasje i wymagania wobec swoich partnerek oraz takie, którym niezbyt przypadają do gustu skromne i wystraszone dziewczyny – z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie. Zaś zręczne ręce Nata, którego łóżkowe zdolności potrafią zaimponować, dostarczą Wam wiele niezapomnianych wrażeń.

Moja ocena – 4/5

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: listopad 2014 (data przybliżona)
ISBN: 9788324151547
Liczba stron: 288

Za książkę bardzo serdecznie dziękuję wydawnictwu Amber.

4 komentarze:

 1. :)) Jak juz tak fajnie opisalas, to warto przeczytac ta ksiazke :) Te jak i pierwsza :) Milego wieczorka Ci Zycze :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak bardzo miałam ochotę na coś pikantnego, ale niezobowiązującego, że z miejsca zaopatrzyłam się w pierwszą część i zaczęłam czytać. Faktem jest, że powaliła mnie szybkość wszystkiego, szczególnie wyznań uczuć itd, ale jak wspomniałam, chciałam czegoś lekkiego, a zarazem odrobinę pikantnego i taką też historię dostałam. Czy sięgnę po drugi tom jeszcze nie wiem, ale jak na odpoczynek, te książki są dla mnie niemalże idealne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że odnalazłaś w tej książce to, czego szukałaś. I trzeba przyznać, że zgadzam się z Twoją opinią;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...