wtorek, 25 listopada 2014

Konkurs - do wygrania 4 książkiOstatnio musiałam zwolnić trochę miejsca na moich półkach. Postanowiłam więc zorganizować konkurs, w którym do wygrania będą cztery książki:
„Za rękę z Koreańczykiem”
„Pamiętnik nastolatki 4”
„Monster High: Upiór z sąsiedztwa”
„Janice, Gentle i Seks”
Być może któraś z nich Was zainteresuje.


Warunki konkursu:
1.       W komentarzu pod tym postem należy napisać tytuł książki, o jaką chcecie powalczyć. Oprócz tego napiszcie, dlaczego to Wy macie wygrać i na koniec zostawcie swojego e-maila.
2.       Miałabym prośbę, abyście umieścili na Waszym blogu, Fb bądź gdziekolwiek indziej baner konkursowy, który widzicie powyżej.
3.       Byłoby mi miło, gdybyście zostali obserwatorami mojego bloga, ale nie jest to warunek konieczny.

Konkurs rozpoczyna się dn. 25.11.2014 i kończy dn. 10.12.2014.
Zwycięzcami zostaną 4 osoby, których odpowiedzi spodobają mi się najbardziej. Wyniki ogłoszę do trzech dni od zakończenia konkursu.

7 komentarzy:

 1. "Janice, Gentle i Seks"

  Czemu ja ... najzwyczajniej w świecie jestem pochłaniaczem książek, który wieczorami przykrywa się kocem, otwiera wino, zasiada w fotelu, okłada się dwoma kotami i ... czyta. Wtedy jestem w innym świecie - kontakt z rzeczywistością jest marny, ponieważ to ja jestem w akcji tej książki, główną bohaterką.

  Pozdrawiam,
  a.h.hejduk@gmail.com
  FB: Ania Hanna

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro nikt jeszcze nie zgłosił akces po Koreańczyków - będę pierwsza. Korea to fascynujący temat. Zarówno, kiedy mowa o zacofanej gospodarczo i bezwzględnie rządzonej przez klan Kimów KRLD, czy o azjatyckim tygrysie gospodarczym, którym okazała się Korea Południowa. Dwa państwa, które kiedyś były jednością od ponad pół wieku diametralnie się różnią w prawie wszystkich aspektach: wspomnianym już gospodarczym, kulturowym (a jednak), politycznym i socjalnym. Wszystko to ma wpływ na pojedynczych obywateli tych "bratnich" (sic!) krajów. Zastanawiam się, o relacjach z którymi Koreańczykami mowa jest w tej książce. Zakładam, że z bogatego Południa. Tym bardziej więc temat wydaje się dla mnie ciekawy, gdyż dotychczas bardziej zgłębiłam temat dotyczący Północy, mimo że Północ okopała się od świata wysokim murem zamkniętych granic.


  Z kwestii formalnych - informację o konkursie zamieściłam na swoim fanpejdżu na FB https://www.facebook.com/357660127684220/photos/a.405062142944018.1073741828.357660127684220/658862127564017/?type=1&theater

  Pozdrawiam
  Gosia Oczko
  zemfiroczka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne i powodzenia życze

  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 4. „Za rękę z Koreańczykiem”
  Czemu ja...hmmm nie jestem nadzwyczajna, nie czytam teraz ponad miarę, bo czas pochłania mi biologia, ale myślę, że ta książka, zatrzymałaby mój czas na chwilkę i mogłabym usiąść, a może nawet nie tylko ja bym z niej skorzystała, taki prezent, który spowoduje, że na mojej twarzy zabłyśnie uśmiech. Każdy by go chciał i nie posiadam arcyargumentów dlaczego ja, jedyny to taki, że po prostu przyszłam walczyć, bo rywalizacja podnosi samoocenę. Nie daj innym podciąć sobie skrzydeł, walcz póki jest w Tobie nadzieją....więc walczę. Pozdrawiam
  Ania_0970@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Banerek udostępniłam.
  Zapraszam do swojego konkursu:
  http://atramentowomi.blogspot.com/2014/11/opetany-konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo chciałabym przeczytać książkę „Janice Gentle i Seks”
  Dlaczego chcę wygrać tę książkę? Przede wszystkim dlatego, że uwielbiam czytać książki i mogę czytać je godzinami bez przerw. A poza tym bardzo zaciekawił mnie opis tej książki "Pisze je z prawdziwą niechęcią, myśląc tylko o jednym: chce zarobić dość pieniędzy, by móc odnaleźć mężczyznę, którego poznała, pokochała i utraciła jednego dnia". Taka historia wydaje mi się znajoma... Sama przeżyłam coś podobnego, więc może rzeczywiście coś łączy mnie z tą książką i dlatego powinnam ją przeczytać :)

  Obserwuję jako: Sia a
  Baner na blogu: http://miedzy-brzegami.blogspot.com/p/konkursy.html
  E-mail: mysia186@interia.pl

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym książkę „Monster High: Upiór z sąsiedztwa” ponieważ sądzę, powinna mnie zainteresować. Co prawda nie czytałam jeszcze pierwszej części, a już długo się do niej zabieram, tak więc miałabym motywację, żeby wreszcie po nią sięgnąć, gdybym wiedziała, że druga część już na mnie czeka.

  Obserwuje jako: milanka13
  Baner: http://zaczytana-emka.blogspot.com/p/konkursy.html
  e-mail: monikak.13@interia.eu

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...