środa, 20 listopada 2013

Nieoficjalne tłumaczenie książki "Obietnice po zmierzchu" - 3 część serii Sadie MatthewsMoi kochani.
Wygląda na to, że „Obietnice po zmierzchu” przeszły nam koło nosa. Pisałam do wydawnictwa „Hachette”, czy jest jakaś szansa na wydanie upragnionej przez nas trzeciej części. Niestety póki co, nie odpisali. Pod jednym postem otrzymałam jednak komentarz pewnej serdecznej osóbki, która zaoferowała się, że może przesłać nieoficjalne tłumaczenie. Komentarz brzmiał:

„Przeczytałam właśnie nieoficjalne tłumacznie tej książki. Napewno lepiej by się czytało oryginał , ale ja już się nie mogłam doczekać ;) Jeśli ktoś by chciał przeczytać mogę wysłać email :) Oto mój : jova_20@o2.pl”.

Ja jeszcze nie wysłałam swojej prośby o owy plik, bo zastanawiam się nad przeczytaniem trzeciej części po angielsku. Aczkolwiek dla tych, którzy mieliby na to ochotę, publikuję powyższy komentarz.

Tak z innej beczki, przeliczyłam w końcu ilość moich książek. Nie wliczając serii „Biblioteka Żółtego Tygrysa” oraz podręczników do angielskiego (których mam ogrom), wyszło mi 690. Myślę, że to niezły wynik, biorąc pod uwagę to, że nigdy nie dostałam żadnej książki od wydawnictwa do zrecenzowania. Wszystko albo kupiłam, albo dostałam w prezencie, albo też wygrałam w różnych konkursach.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że mój raczkujący blog z czasem się rozwinie.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...