piątek, 19 czerwca 2015

Wakacje ;-)

Moi Kochani,

Dzisiaj wieczorkiem opuszczam Polskę na przeszło dwa tygodnie. Kierunek - sprawdzona Chorwacja. Podróżowałam od zawsze i tylko w zeszłym roku musiałam zrobić sobie przerwę, ponieważ latem urodziła się Martynka. Z racji, że ma niespełna roczek, nie wybieramy się aż tak daleko, ale na początek dla niej - w sam raz. Mam nadzieję, że jakoś prześpi tę podróż. W innym wypadku - może nie być ciekawie.

Oczywiście Was nie opuszczę. Zabieram ze sobą książki:
- "Zachcianek" - Katarzyny Michalak,
- "Zaplątani" - Emmy Chase,
- "Notebook" - Tomasza Lipko
- "Pragnę cię" - Irene Cao

Tak więc recenzji tych powieści możecie się spodziewać. Życzcie mi szerokiej drogi. A dla Was - udanych wakacji. Macie już jakieś urlopowe plany?

Niedługo się odezwę.

10 komentarzy:

 1. Życzę miłych wakacji! Szkoda, że nie zabierasz czytnika - lżejszy i książek wchodzi na 100 wakacji.....

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłych wakacji i duużo odpoczynku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego wyjazdu, my od 2013 roku nie wyjezdżamy, bo budujemy domek...

  OdpowiedzUsuń
 4. Chorwacja nigdy się nie znudzi, to wspaniałe miejsce. Zaskakuje i wciąż na nowo budzi entuzjazm. Mnóstwa dobrej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanego pobytu i wielu miłych wspomnień :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba każdy z nas po cichu czeka na ten okres, kiedy w końcu będzie mógł odpocząć i się zrelaksować. Tym bardziej jeśli mamy zamiar wyjechać gdzieś na wakacje to warto jest je spędzać bezpiecznie. Ja w takiej sytuacji poprzez kalkulator https://kioskpolis.pl/kalkulator-turystyczny/ wybieram zawsze dla siebie najbardziej korzystną opcję ubezpieczenia turystycznego i ruszam na wycieczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kalkulatory są bardzo przydatnymi narzędziami i zawsze korzystam z nich gdy chcę znaleźć interesujące mnie oferty ubezpieczeniowe. Ostatnio np. szukałam ofert ubezpieczeń oc, gdzie bardzo pomógł mi kalkulator online https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac. Za jego pomocą porównałam oferty najbardziej zbliżone do moich potrzeb i wybrałam najtańsze rozwiązanie. Polecam kalkulatory z uwagi na to, że są bardzo praktyczne oraz pozwalają nam zaoszczędzić pieniądze.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...