piątek, 19 czerwca 2015

Wakacje ;-)

Moi Kochani,

Dzisiaj wieczorkiem opuszczam Polskę na przeszło dwa tygodnie. Kierunek - sprawdzona Chorwacja. Podróżowałam od zawsze i tylko w zeszłym roku musiałam zrobić sobie przerwę, ponieważ latem urodziła się Martynka. Z racji, że ma niespełna roczek, nie wybieramy się aż tak daleko, ale na początek dla niej - w sam raz. Mam nadzieję, że jakoś prześpi tę podróż. W innym wypadku - może nie być ciekawie.

Oczywiście Was nie opuszczę. Zabieram ze sobą książki:
- "Zachcianek" - Katarzyny Michalak,
- "Zaplątani" - Emmy Chase,
- "Notebook" - Tomasza Lipko
- "Pragnę cię" - Irene Cao

Tak więc recenzji tych powieści możecie się spodziewać. Życzcie mi szerokiej drogi. A dla Was - udanych wakacji. Macie już jakieś urlopowe plany?

Niedługo się odezwę.

17 komentarzy:

 1. Życzę miłych wakacji! Szkoda, że nie zabierasz czytnika - lżejszy i książek wchodzi na 100 wakacji.....

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłych wakacji i duużo odpoczynku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego wyjazdu, my od 2013 roku nie wyjezdżamy, bo budujemy domek...

  OdpowiedzUsuń
 4. Chorwacja nigdy się nie znudzi, to wspaniałe miejsce. Zaskakuje i wciąż na nowo budzi entuzjazm. Mnóstwa dobrej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanego pobytu i wielu miłych wspomnień :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba każdy z nas po cichu czeka na ten okres, kiedy w końcu będzie mógł odpocząć i się zrelaksować. Tym bardziej jeśli mamy zamiar wyjechać gdzieś na wakacje to warto jest je spędzać bezpiecznie. Ja w takiej sytuacji poprzez kalkulator https://kioskpolis.pl/kalkulator-turystyczny/ wybieram zawsze dla siebie najbardziej korzystną opcję ubezpieczenia turystycznego i ruszam na wycieczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kalkulatory są bardzo przydatnymi narzędziami i zawsze korzystam z nich gdy chcę znaleźć interesujące mnie oferty ubezpieczeniowe. Ostatnio np. szukałam ofert ubezpieczeń oc, gdzie bardzo pomógł mi kalkulator online https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac. Za jego pomocą porównałam oferty najbardziej zbliżone do moich potrzeb i wybrałam najtańsze rozwiązanie. Polecam kalkulatory z uwagi na to, że są bardzo praktyczne oraz pozwalają nam zaoszczędzić pieniądze.

   Usuń
 8. Ja po ostatnich traumatycznych wakacjach po tym jak okradli mi mieszkanie od teraz mam wykupioną polisę z www.ubezpieczeniemieszkania.pl aby więcej nie dopuścić do takiej tragedii. Jak odpoczywać to na całego a nie martwić się podczas urlopu o własne mieszkanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. W przypadku wyjazdu na wakacje warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie podróżne. Ja co roku kupuje ubezpieczenie turystyczne na https://rankomat.pl/kalkulator/ubezpieczenia-turystyczne/ bo mają najtańsze ofert z dość szeroki zakresem ochrony. Nie wyobrażam sobie wyjazdu na wakacje bez ubezpieczenia.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chorwacja to jest to :D a w ogóle wszędzie tam, gdzie ciepło, bo tutaj temperatury nie rozpieszczają. Ale dobrze zanim zrobimy taki krok i się ubezpieczyć da nam to poczucie bezpieczeństwa: https://ubezpieczamy-auto.pl/ubezpieczenie-assistance/

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja przed każdymi wakacjami kupuje ubezpieczenie turystyczne z https://www.ubezpieczeniaonline.pl/turystyczne/0.html. Mają bardzo fajny ranking polis turystycznych i każdy może coś znaleźć dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem pod wrażeniem. Świetny artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zazdroszczę wakacji my dopiero w maju po Komunii Św. syna sobie jedziemy na Kretę na 7 dni. Jestem zmęczona przygotowaniami do Komunii. Robimy ją w domu więc będziemy mieć gotowanie, sprzątanie przed i po oraz dekoracje, a gdzie jeszcze ubrać siebie, męża, córkę 3-letnią oraz syna komunistę :D Jeszcze chcę w międzyczasie wykupić nam ubezpieczenie turystyczne na czas wycieczki. Już na https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-turystyczne/kalkulator/ sprawdziłam, ile mniej więcej będzie nas to kosztowało. Suma nieduża, a większa pewność podczas wakacji.

  OdpowiedzUsuń
 14. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...