Książkowe marzenia

Myślę, że każdy mol książkowy ma swoją listę przedstawiającą tytuły, które z pewnością sprawiłyby mu ogromną radość, gdyby znalazły się w jego posiadaniu. Chociaż ja staram się być na bieżąco z wszystkimi perełkami literackimi, niektóre umknęły mojej uwadze, jednak braki zamierzam nadrobić. Chcesz się wymienić na coś ciekawego bądź odsprzedać książkę? Poszukuję tych publikacji:

- "Wyśnione miejsca" - Brenna Yovanoff
- "Tam gdzie ty" - Tammara Webber
- "Nie czas na zapomnienie" - Agnieszka Walczak - Chojecka
- "Czas tęsknoty" - Adrian Grzegorzewski
- "Czas burzy" - Adrian Grzegorzewski 
- "Początek" - Dan Brown
- "Remy" - Katy Evans 
- "Złe serca"  - Leisa Rayven
- "Zanim zostaliśmy nieznajomymi" - Renee Calino
- "Dzień ostatnich szans" - Robyn Schneider

3 komentarze:

 1. ,,Black ice'' również mam na liście życzeń :) Zapraszam do siebie - mile widziani nowi czytelnicy, a Twojego bloga dodaję do obserwowanych :3

  papierowenatchnienia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam ''Dotyk ciemności'' i ''Co jeśli...'' i obie polecam ;) Ale ja bym wybrała na początek ''Wstyd'' - bo widziałam recenzje i zapowiada się najlepszy tom całej serii ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością skorzystam z Twojej podpowiedzi. Zazdroszczę Ci, że "Dotyk ciemności" i "Co jeśli..." masz już za sobą. Mam nadzieję, że szybko uda mi się sięgnąć po obie powieści, chociaż poważnie zastanowię się nad tym "Wstydem", bo miałam już okazję poznać dwie poprzednie części serii i bardzo mi się spodobały.

   Usuń