poniedziałek, 9 listopada 2015

WYNIKI konkursu z książką "Ocalenie Callie i Kaydena"

Kochani. 
Przepraszam, że tak późno, ale pojawiło się  kilka spraw, które uniemożliwiło mi opublikowanie wyników wcześniej. Zatem bez zbędnych ceregieli... Chciałam podziękować wszystkim za udział w losowaniu i wspaniałe pomysły, jeżeli chodzi o nadsyłane fotki. Jesteście więc ciekawi, kto wygrał?
Proszę bardzo ;)

W losowaniu, tym razem szczęście uśmiechnęło się do: 
Grace Holloway
Asia Szarańska 
Serdecznie gratuluję!

Co do wygranych zdjęć - naprawdę cudownie zrealizowaliście pojecie ocalenia książki. Pomysły mieliście różne, ale nagrody wędrują do:

Zofia Kk
Historia tych książek jest trochę zaskakująca. Pewnego dnia wynosząc śmieci zauważyłam, że w koszu na makulaturę leży dużo książek, ale było mi głupio wyciągać je ze śmietnika, dlatego wróciłam do domu bez nich, ale wciąż o nich myślałam i nie dawało mi to spokoju jak można wyrzucić książki. I tak wieczorem nie wytrzymałam i poszłam z torbą i je zabrałam. I tak teraz jestem posiadaczem tych egzemplarzy, które stoją na mojej półce.

Zofia naprawdę ocaliła książki. Zacny to czyn ;) I godny nagrody!

Lustro Rzeczywistości
Witaj, przesyłam Ci zdjęcie książki, którą jako jedyną ocaliłam ze starego domu, razem z bagażem wspomnień z dzieciństwa. To wyjątkowa pozycja, którą wielokrotnie czytałam z rodzicami i nie wyobrażałam sobie dzieciństwa bez niej. Dziś czytam ją swojej córce, ale ku mojej rozpaczy nie jest zbyt zainteresowana :)

Mam bardzo podobną książkę i myślę, że w takim konkursie też pomyślałabym właśnie o niej.
-------------------------------
Chciałam jednak przyznać dodatkową nagrodę osobie, która zaimponowała mi zaangażowaniem w pewną akcję, o której wspomniała w mailu. Joanna ocaliła książki, bo dała im nowe życie przeznaczając je na zaszczytny cel. Oto dowód, że literatura nie tylko bawi, ale i może pomagać ;) Joasiu - otrzymasz ode mnie książkową niespodziankę.

Joanna Maziarka
[…]chciałbym przesłać zdjęcie ocalonej książki z dzieciństwa, do której już pewnie nie wrócę i kurzyła się na półce. Jest zapakowana w paczuchę, ponieważ razem ze swoimi pięcioma siostrami leci na licytacje, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciakom z rdzeniowym zanikiem mięśni. Także ocalenie będzie podwójne - ktoś od nowa będzie cieszył się książką, a pieniądze ułatwią życie dzieciakom z SMA :)

Tutaj więcej informacji o bazarku dla SMA-ów: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=926544687423272&id=542904779120600

Tym sposobem zamykam temat konkursu. Ze zwycięzcami już wkrótce skontaktuję się w sprawie adresu potrzebnego do wysyłki nagrody.

14 komentarzy:

 1. Dziękuje i gratuluję wszystkim! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo :) i gratuluję pozostałym zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyrzucić na śmietnik Chmielewską?! Nie mam słów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Również wysłałam kilka pozycji na bazarek SMA-ów ☺
  Bardzo cieszę się z wygranej! Będę miała własny egzemplarz ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję i gratuluję pozostałym ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się cieszę z wygranej i gratuluję pozostałym zwycięzcom :) Ostatnio z biblioteki wypożyczyłam pierwszy tom, więc od razu będę mogła przeczytać kontynuację :D E-mail z danymi został wysłany :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...