środa, 4 czerwca 2014

"Pokuta/Odkupienie Gabriela" Sylvain Reynard - chyba znamy datę premiery

Jakiś czas temu wydawnictwo Akurat deklarowało, że trzecia część serii przygód Gabriela ukaże się w czerwcu. Sugerowany miesiąc nadszedł, a tutaj cisza... Długo szperałam w internecie i coś znalazłam. Udało mi się dotrzeć do informacji podanej przez wydawnictwo, że premiera odbędzie się 10 września.
Szkoda, że przyjdzie nam czekać jeszcze dłużej, ale no cóż. Możemy sobie tylko ponarzekać. Mam nadzieję, że to już ostateczny termin, skoro podano dokładnie dzień premiery.

Pozdrawiam;) 

2 komentarze:

 1. Szukałam informacji o trzecież częście jednej z moich ulubionych serii i trafiłam do Ciebie ;) Czekam równie niecierpliwie, a w międzyczasie polecam Ci :Miłość bez scenariusza", świetna opowieść, do tego ma aż 670 stron, więc zapewni Ci długą chwilę relaksu.
  Pozdrawiam
  PS. W przyszłym tygodniu recenzuję tę książkę u siebie na blogu, zapraszam
  https://lustro-rzeczywistosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać kolejnej części. Szkoda tylko, że tak długo musimy na nią czekać. Ostatnio udało mi się skontaktować z Wydawnictwem Akurat poprzez ich facebook'owy profil i uzyskałam informację, że książki możemy się spodziewać w księgarniach około 17 września!
  Bardzo ciekawy blog- będę zaglądać częściej ; )
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...