czwartek, 29 marca 2018

Zgadnij kotku, co mam w środku.
#kimjestnora


Dziś dotarła do mnie tajemnicza paczka z logotypem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Nic nie zamawiałam... Może to jakiś mały prezent na Wielkanoc? Myślę... Jesteście ciekawi co było w środku? Tylko się nie przeraźcie, ostrzegam. Taka niespodzianka bardzo mnie ucieszyła. Już zacieram ręce.

Otwieram...

A tam...

Czy te oczy mogą kłamać? :D Moim zdaniem wygląda przerażająco. 

Wzięłam również udział w wyzwaniu i spróbowałam odgadnąć kim jest tytułowa Nora. Maska w paczce, maska na okładce... Mam skojarzenia z teatrem antycznym. Może zatem to jakaś aktorka? Nie wiem, czy to dobry trop. A co Wy o tym myślicie?


„Nora” Katarzyny Puzyńskiej - Dziewiąty tom sagi o Lipowie. PREMIERA 17 kwietnia.

Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu. Jednak tym razem wszystko wydaje się być nie tak jak zazwyczaj. Co gorsza w sprawę zaangażowany jest ojciec jednego z policjantów. Tymczasem w odległym o kilkadziesiąt kilometrów szpitalu psychiatrycznym zostaje zabita pacjentka. Na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś targnie się na jej życie? Jaki ma z tym wszystkim związek brutalnie okaleczone ciało odnalezione obok niedziałającej już dawno karuzeli? Co kryje studnia w zagajniku wśród pól? Czy aspirant Daniel Podgórski uporządkuje wreszcie swoje życie prywatne i zdoła powstrzymać mordercę, zanim zginie ktoś jeszcze?
(opis pochodzi ze strony wydawcy)

12 komentarzy:

 1. Świetna promocja, maska ekstra.:) Czekam na wrażenia po lekturze.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maska nadała tej książce klimatu zanim jeszcze po nią sięgnęłam :D Uwielbiam takie akcji wydawnictw. Liczę na wielkie emocje.

   Usuń
 2. Wow, ale tomisko! Muszę w końcu poznać twórczość Puzyńskiej, a jest co nadrabiać, skoro "Nora" to już dziewiąty tom sagi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Księga jest obszerna. Ale nie ona jedna. Puzyńska ma w swojej kolekcji więcej takich cegiełek. Koniecznie powinnaś je poznać. Każdy kolejny tom serii lepszy od poprzedniego :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Klimatycznie :) Uwielbiam takie akcje i po książce spodziewam się wieluuu wrażeń.

   Usuń
 4. Ja też lubię takie niespodzianki i również otrzymałam taką paczuchę, już nie mogę się doczekać lektury tego tomiszcza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdziwiłaś się? :) Jestem bardzo ciekawa, czym zaskoczy nas autorka tym razem. Wierzę, że będzie to dobra lektura.

   Usuń
 5. Zdecydowanie wydawnictwa zyskują w moich oczach jak widzę takie paczki :) Maska faktycznie, straszna a na pewno ja bym się przestraszyła gdyby ktoś mnie w niej zaskoczył :D Co do książki, to nie jest raczej mój gatunek :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nieczęsto sięgam po ten gatunek, ale premier pani Puzyńskiej odpuścić sobie nie mogę :) Jej książki są naprawdę świetne. Może kiedyś też się przekonasz.

   Usuń
 6. Świetna niespodzianka:)
  Ja przeczytałam dopiero 3 tomy, ale zdecydowanie chcę więcej

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie akcje promocyjne są super ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...