czwartek, 30 czerwca 2016

Poza recenzjami, czyli szybki KONKURS i co nowego u mnie :)

Kochani,

Skończyłam właśnie pisać recenzję powieści "Miłość i kłamstwa" Cecelii Ahern. Jeszcze tylko pstryknę jakąś fotkę i wrzucę Wam całość na bloga. Niemniej jednak chciałam Wam się czymś pochwalić, o coś zapytać i tyle. Przecież nie zawsze musi być o książkach :)


Po pierwsze, zobaczcie jaka paka dotarła do mnie wczoraj. To moja wygrana w konkursie organizowanym przez księgarnię Matras. Dostałam 8 książek, spośród których większość planuję sprzedać. Niemniej jednak bardzo się ucieszyłam.


Po drugie, zobaczcie jakie gadżety przytargałam sobie ze strychu. Dzisiaj wieczorem wielkie wydarzenie, które pewnie będzie mnie kosztowało sporo nerwów. Toteż biało-czerwony klimat koniecznie musi być. Jak wiecie, nasi niesamowici Polacy zmierzą się z Portugalią. I z tej okazji chciałam zorganizować Wam mały KONKURS z nagrodą NIESPODZIANKĄ. Spróbujcie odgadnąć wynik meczu. Osoba, której się to uda, otrzyma ode mnie jedną książkę, której tytułu nie zdradzę.


Mały regulamin:

1. Zgłoszenia przyjmuję do godziny 21.00.
2. W przypadku, kiedy taki sam, trafny wynik wytypuje więcej aniżeli jedna osoba, pierwszeństwo ma komentarz opublikowany wcześniej.
3. W przypadku, jeżeli nikt nie odgadnie poprawnego wyniku, nagroda przepada. 

My będziemy dzisiaj ostro kibicować. A Wy? :)

11 komentarzy:

 1. 1:1, a po karnych 4:3 dla Polski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra niech będzie 1:0 oczywiście dla nas :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. 1:1 w regulaminowym czasie, w dogrywce 2:1 dla Polski ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja mniej optymistycznie: 2:1 dla Portugalii :p

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranej :) Mecz był piękny, dawno nie towarzyszyły mi takie emocje :) Ale wyniku nigdy bym nie zgadła, jednak obstawiałam 2:1 dla nas :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja ostatnio też miałam cały karton książek, gdy zaszalałam w zakupach internetowych i wydałam chyba 300 złotych... No co? Promocja była ;P

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...