czwartek, 22 sierpnia 2013

Niespełnione "Obietnice po zmierzchu"Wydawnictwo Hachette pokazało nam figę z makiem. Wypuszczając na polski rynek serię „Po zmierzchu” wzbudziło nasze apetyty. Najpierw „Namiętność po zmierzchu”,  a następnie „Sekrety po zmierzchu” – rozgrzały serce niejednej kobiety i zafascynowały swoją historią. Druga część skończyła się tak, że koniecznie trzeba przeczytać trzecią, która miała pojawić się w czasie wakacyjnym. Pojawiały się informacje o tym, że trzeci tom przygód niezwykłej pary został oddany do druku. Kiedy to nagle wydawnictwo Hachette ogłosiło, że rezygnuje z wydawania książek segmentów: turystycznego, poradnikowego, oferty dziecięcej oraz literatury faktu i beletrystyki. A więc „Obietnice po zmierzchu” nie zostaną wydane. I co teraz? Od tego czasu nie pojawiła się żadna pozytywna informacja. Oczekujący czytelnicy zostali na lodzie i nie wiadomo, czy kiedykolwiek trzecia część serii „Po zmierzchu” pojawi się na polskim rynku. Być może tak, ale obyśmy jeszcze wtedy pamiętali  o czym jest w ogóle ta książka….
Jeżeli wiecie coś nowego na ten temat, podzielcie się tym w komentarzach. Zapraszam też do zapoznania się z moimi recenzjami dwóch pierwszych tomów tej serii (zakładka maj 2013).

5 komentarzy:

 1. Przeczytałam właśnie nieoficjalne tłumacznie tej książki. Napewno lepiej by się czytało oryginał , ale ja już się nie mogłam doczekać ;) Jeśli ktoś by chciał przeczytać mogę wysłać email :) Oto mój : jova_20@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za to, że wyszłaś z taką propozycją;) Sama się do Ciebie wkrótce odezwę z prośbą o przesłanie tego tłumaczenia. Chyba że uda mi się zakupić trzecią część w wersji angielskiej. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Obietnice po zmierzchu w empiku od 04.12.13.Wydawnictwo Ole.

   Usuń
  3. Bardzo dziękuję za informacje!

   Usuń
 2. Podświadomie czuję, że wiele nie tracę.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...